<b>VKKlubas </b> Kas dalyvaus parodoj gruodzio 1?

tai ten kernu tikrai gales pamatyti ŠypsenaTaip

Gal kas zinot kelinta valanda kernai pasirodo?

Sek šitą temą ir sužinosi Mirkt

Tai, kad jinai nori pamatyti ne tai, kaip jie atrodo, kip kernai atrodo jinai, tikriausiai zhinoCha cha O kaip Lietuvoje kernai atrodoŠypsena

tai kad bandau sekti Šypsena

tik enzinau kada man savo suni vest reikes Šypsena nes pirma karta parodoj dalyvaus

Kai tik bus žinomas laikas jis bus ir paskelbtas,o kada tai bus nieks nežino Mirkt

Siandien vakare arba rytoj parasysiu visu veisliu ringus ir laika Šypsena

AS DALYVAUSIU Taip. ISSTATINESIU KELIS SUNIS. DABAR VYKSTA DIDYSIS PASIRUOSIMAS.

Aš tai stengiuosi atvažiuot į parodą likus kokioms 10 min iki ringo, bo jie vis tiek veluoja Liežuvis

Blogos naujienos Liūdna Siandien skambinau i Vilniaus kluba. Dar nera tikslaus laiko suskirstyta Ne Sake, kad bus tik pirmadieni-antradieniNustebęs Bet as butinai paskambinsiu, ir sia ta dlynnyj spisok idesiu ŠypsenaCha cha

AishkusAš nekaltas Papraschiausiai labai daug shunu uzhsiregistravoŠypsena Niekas nesitikejoMirkt

Tai jau tikrai Šypsena Puse CACIB’ines Apakęs Tikiuosi, kad kitais metais bus ne 570 sunu, o 870 Cha chaCha chaCha cha

O tai 570 yra daug?

Kaip CAC’inei parodai, ir dar Lietuvoje - daug TaipTaipTaip

TaipCha cha Gerai

Užkniso…Piktas Kažin man visada taip seksis? Vos tik koks mytas ar šiaip kur galima pajudėti pasižmonėti savaitgalių tai būtinai turi paskaitas užkišti… Nybegaliu kaip nervai nelaiko… O sakiau važiuosiu parodon, saviškiui visko pripirksiu, į kitus pavėpsosiu, kumščius palaikysiu… Ui nygaliu kaip nesekasi Nustebęs

Surashyk sarashiuka ko reikia, budem iskatjMirkt Bus dar tu meet’u, spes atsibostCha cha

mane butu vezesi, bet kai suzinojo, kad as dar nevienoj parodoj nebuves, tai atsisake: sake, geriau mane kova i tarptautine vezis.

Ačiū, kad esate toks paslaugus Šypsena
Dabar pirmoj sąrašo vietoj yra antsnukis Cha cha Bet norėčiau viską pirma gerai apčiupinėti, apžiūrėti pati Cha cha
Mytų gal ir bus, bet dėl sudalyvavimo tai didelis ‘?’ Man gali nepasisekt į juos pakliūt Taip

Tai iki kada tos tavo paskaitos, paroda iki kokiu 19 val. nesibaigsAš nekaltas Gal dar spesi?Šypsena