<b>VKKlubas</b> dresuotė

[quote]
Ketrin* rašė:
O kuo gi man užsiimti su 6 mėn. užsispirusiu čiau-čiau?
[/c
Šuniui aktualu tik keli dalykai gyvenime Kietas
1)maistas
2)grobio instinktas
3)lytinis instinktas
4)kokiame herarchijos laiptelije jis ęsas
Vadinasi,panaudojus šiuos instiktus sau reikiama kryptim gauname sau norimą rezultatą Kietas
Panorėk ko nors ir specialiai tau sukursim metodus, kurie paprašys šuns padaryti tai ko nori tu Kietas

Visų pirma, norėčiau, kad mano šuo mokėtų ne tik bendrą paklusnumą (ruošiuosi &quot;priduoti&quot; ) Cha cha Nors teko girdėti iš kitų čiau savininkų, kad šuo kursą praeina, o paskui vistiek visas komandas vykdo kada pats nori.
Iš Tavo pasiūlymų man labai įdomūs buvo:
daryti išrinkimus(daiktų,žmonių - iš pastarųjų suranda kol kas tik mane
Mirkt)
skaičių atpažinimas
šuns vaikščiojimas tarp kojų
bet kokio daikto aportiruotė.

Visų degančių dalykų bijau, nes jo kailis ilgokasAš nekaltas

O su balsu anksčiau bandėme panašiai, kaip Tu esi aprašęs - nuuu, nenori jis loti, ir vsioApakęs (iš kitos pusės, sako, kad čiau gerklės struktūra nelabai leidžia jiems loti, nes lojimas sukelia nemalonius pojūčius).

na ka jei vyks toks pasirodmas tarp savu dalyvauti teksCha cha hehe bet kaip reiks maldauti kad vairuotojas i mikriuka is suni paimtuCha cha hehe

sunu kovos ten nebutu gerai, bet jeigu bus, nors taip nemanau, tai taviskis ten visus stafus is eiles pjautu Mirkt

hmm is kur tu kovas istraukiai brangusis? a? ten apie degancius lankus buvo uzsimenama,kad sunys per juos sokineja. LiežuvisLiežuvisLiežuvis

svarbiausia tureti skiepu pazymejima ir kad suo butu su antsnukiu, bet taviskiui jo tiriausiai neprireiks, nes jis yra mazos dekoraytvines veisles atstovas. Vairuotojas nebent turi teise taves nepriimti, jei autobusas arba micriukas yra pilnas t.y. nera laisvu sedimu vietu. Na gal tai autobuse negalioja, nes daug erdves ten. bet kaip ir sakiau: svarbiausia skiepu pazymejimas

ai, cia tik tarp kitko: medis. praeitis Mirkt
Bet ar taviskio gaurai nenusvils jam besokant Liežuvis

reiks didelio didelio lanko, nes mano suo mazas mazas ir tilps ir nenusvilsCha cha o kokiam afganui tai butu problemuLiežuvis