<b>Spiningavimas

Kur aš Rubikių ežere toki gylį rasiuApakęsCha cha Ten visi lydekas gaudo iki 6-7m max. kur nuo sėkliaus staigiai gilėja, ant tokių skardžiukų lydekos labai mėgsta sedėti . Manau optimalus gylis apie 3-5m. Žinoma aš čia tik apie Rubilių ež. šneku ir čia grinai mano nuomonė. Nors kartais daugiau kibimų sulauki mėtydamas pagal pakraščio nendres.

Drisčiau nesutikti kad vidurvasarį geriausiais kliovas. Mano nuomone tai gegužė-birželis ir rugpjūčio vidurys, rugsėjis ir spalis jei neatšala labai.

Jo,šičia dažniausiai ir lankysiuos.Labai gerai,kad atsirado ši rubrika.Čia,kiek suprantu,daugiausia iš sostinės,o aš iš Mažeikių,ir apie vietas kur gaudau mažai kam bus įdomu,bet apie masalus ir kt. pašnekėsim.Šiaip tai upėtakiauju kai leidžiama ir tik rudenį lydekas gaudau.Taip

Sestadieni su draugu visa diena saziningai drozem Nemuna.
Pusdienis Merkinej, valanda Nemunykstyje (Nemuno senvage), pusdienis ties Svendubre (netoli Druskininku).
Rezultatas 0. Zveju nesutikom nei vieno.

ApakęsApakęsApakęs mano vietose drozei?! Neisivaizduoju, kaip ten prie Svendubres neimanoma nepagauti. Ar prie dambu zvejojote?

o i sia tema ieina, pvz zieminis spiningelis, ir pvz poledine starkiu zvejyba???

Mes irgi nelabai isivaizdavom iki sestadienio Šypsena Nuvaziavom prie Nemunykscio, o jis daugelyje vietu ledu uztrauktas Cha cha. 20g blizge leduko jau nepramusa. Ten, kur bangavo metem, bet ant lauku vejas priespriesinis uraganinis buvo, tai 4nr sukre nors 20m numest sansu mazai buvo Šypsena. Paskui vaziavom link Nemuno miskais. Siaip ne taip per nuvirtusius medzius pasiekem Šypsena Koki 2-3 km ejom aukstyn iki senvages. Tvarkingai visur metem- 0. Po pietu uzejo ziauri puga: kol parukai spininga ir deze apsninga, kito Nemuno kranto nesimato Šypsena. Gaila fotiko neturejau pasiemes: vaizdas grazus buvo Taip.

Spiningelis taip pat spiningas, tik dar mazasLaimingasMirkt

Aisku. iki normaliu vieteliu jums tetruko kokiu 100 m. Ar daznai ten spiningauji?

aga - per varzybas ta pamatem Cha cha

Buvau tik kelis kartus. Kazkaip, kai nuvaziuodavau pas uosvius i Druskininkus, tai varydavau arba upetakiu, arba i koki ezera.

Ble jum vyrukai pavydziu jus turit laiko uzmesti o man nera net laiko galimybes yra bet darbas savo daroPavargęs

kimba, kita savaitgali po lapkricio pirmos, jei dar nebus ledo vel varysiu spiningaut, gal noretum prisijunkt? Dar liko man pora spiningu

Cha cha

nu nezinau… planuoju valti isdziovint ir talko privaryt ziemai, nors dar laiko yra - gal vel atsiras noras spiningaut Cha cha

Jei pagal mano, pastebejimus ypac velyva rudeni, dar tikrai kimba lydekos, kibimai tikrai buna retesni, bet ir lydekos ne400g.

kimba, kita savaitgali po lapkricio pirmos, jei dar nebus ledo vel varysiu spiningaut, gal noretum prisijunkt? Dar liko man pora spiningu

Cha cha

[/quote]

Kukoc, as tau tuo klausimeliu pritariu ir jei daugiau drasiu su spiningu neatsiras, varysimLaimingas

Sekmadieni Avilio ezere, kuris netoli Zarasu, imeciau geltona su juoda nugara guminuka tiesiai lydekai i burna. Gylis apie 5 m. Pirmu rankeneles pasukimu kibimas. Lidys svere 1.45 kg. Pagaliau nutraukiau nesekmingu zvejybu serija.

Kukoč, kodėl lūžo tavo spiningas ???

Sveikinu t-trolį Labas. O man ta serija prasidėjo prieš pora žvejybų Liūdnas ir vakar dar nesibaigė Žliumbia. Aplamai ar kibo vakar kam spiningaujant kas, ar ne, ar buvo kas Kauno mariose. Norėjau važiuot, bet paskutiniu momentu persigalvojau

Svaitgalį išbandžiau taip rusų išgirtą &quot;paraloną&quot;. Principas - tingus ir lėtas… Reikia dar daug patirties, bet rudeniui manau tai vienas iš tinkamiausių masalų didžiosioms margašonėms… Pasigirti laimikiu dar negaliu…

ApakęsApakęs kieno cia klonas???Baisu