<b>Psichas sianakt patvarke Jolita!

na maciau gyvai…Kas is to?Šypsena Nesuprantu ko ta Jolita siekia?is televizijos laidos kur su vaikais zaisdavo ismete ja, tai gal taip bando savo nostalgija paslepti…Ai, kvaile mergse, na, gal kad jauna dar prisideda Taip

wincas rašė:
Ble įvykis ant visos Lietuvos
Kaimas…

ne siaip kaimas o kaimu kaimas. pasibarskino du durniai, o lietuvai tai ivykis. d u r n i a i

NEsuprantu ka jie norejo tuo parodyti??? Aš nekaltas Man asmeniskai Jolka save parode kaip ku*va Taip Taip Grynas moliugelis. Teisingai Stalas pasake, kad Jolka be nuomones. Ir ji masto dar kaip vaikas: tik maza mergaite gali pasakyti, kad noretu vyru, kuris jai nepriestarautu… Durne. Negaliu pykstu ant tokiu mergu Piktas Cha cha

uzhpisa tie pletkai.viens bazars kur nuetum tik:a matei kaip nuplake &quot;raudona&quot;?machiau nu kas?kai zhiurke pasirode man px ant jos psyhui px irgi o ko jus ce visi kazkoke sensacija lauzhiat?dulkintis sveika

tave uzpisa o manes ne

LabasLabasLabasLabasLabasSudužusi širdisSudužusi širdis

dabar tai galutinai isitikinau, kokia nesamone tas aqwariumasPiktas Isivaizduojat, kiek bobuciu infarkta gaus, kai pamatys ta vaizdeli??Cha cha

Matem matemCha cha ta antkode nekazin ka bepaslepe

per filmus bent pagrazina… o cia tai taip jau slyksciai atrode ir dar tie garsai… as tuo metu vakarieniavau… kazkodel praradau apetitaŠypsena

Taip Cha chaCha chaCha chaCha cha

as nesuprantu kas cia tokio blogo? norejo pasidulkint - pasidulkino, tai kas? ar kazkuriai is cia rasanciu blogai, kad ne ja psichas padare?

Geriau pasižiūrėkit į latvių Akvariumą http://www.tvnet.lv/fabrika/video/sex/

Huh… pasirodo musu kaimynai i tai tolerantishkiau ziuri Šypsena

Mums dar toli iki jų Cha cha

niu jie jau ir tuoktis norejo tik nesituoke,nera meiles sakeSudužusi širdisSudužusi širdis Taip

Dianele rase:
Geriau pasižiūrėkit į latvių Akvariumą.

ir kas ten tokio ne taip kaip pas musAš nekaltas

Ten liaudis ir valdžia nekelia kipišo dėl sex,ne taip kaip mus Cha cha

Kas cia dabar? Buvau parases kad idomu kas sianakt tvarkys Jolka, o zinute eme ir dingo Apakęs

Kas netinges, tas ir tvarkys Cha chaJuokiasi
Taip

Kada paskutini karta ziurejei akvariuma?

kas cia per mada kelti senas ir apipelijusias temas?