B.Lakaju etapas 10.16 CIANCIA cempionas

Jei darbo grafikas nepakis kojos - sudalyvausiu Taip

…taigi, vietoj “fyderiuko” teks pasiimti maišą bulvių Laimingas

Apakęs O kodėl manes nesuskaičiavot ??? ApakęsAš, tut panimaješ, visus agituoju, o sąraše manęs dar nėr ??? ApakęsGraitai mane inrašot pirmu numeriu !!! Cha cha Cha cha Cha cha Cha cha Cha cha

Renginio rėmėjas - Dar321 krautuvėGirtas Gėlė

slušajus i povenujus Cha cha

ne tame esme NePlanuojamas Grand meet’as,o koks grand meet’as be 7 Raimundelio Cha chaMeet’o tikslas-susipazinti Gerai,susidraugauti Apkabinimas,pabaliavoti Alus,atsipalaidoti Girtas

Renginio organizatorius - Balamutas DiaboliqGirtas Gėlė

Renginio žvaigždė - Gerbiamoji Balamute Kiaulė

Nekaltas Drovus Laimingas Flirtas Gėlė Bučkis Myliu Kiaulė Gėlė Cha cha Cha cha Cha cha

Cha cha Labas Apkabinimas Labas Laimingas

Renginio dienotvarkė : 1.Oficialioji dalis 1.1 Įžanga Jos metu linksima galvomis, šypsomasi, susipažistama, susibučiuojama, susibičiuliuojama, susigiminiuojama. 1.2 Kabinam sliekus. Linkim fig pagaut. 2.Plaukė sau laivelis… kad norėtum ir galėtum fig pagaut… gaudė bijūnėlis lydį ir sušlapo… 3.Iškilminga dalis - PIETAI raibi kotai. Jos metu geriamas liminadas. Kas neturi, geria alų ir kitus netaurius gerimus. 4. Nugalėtojų apdovanojimas ir prizų aplaistymas. 5. Geriau, geriau, pamečiau galvelę, kaip kelelį vienas parkeliausiu. Kiaulė Gėlė P.S. dienotvarkės kūrėja perduoda autorinę teisę kiekvienam ją nemokamai taisyti.

Gerai Cha cha Cha cha Gerai

Noreciau, kad varzybos vyktu ne ties Baltuju-Juoduju sandura, o ties Mindunais- ten yra salu, sekliu, o ir didziuju lydeku dazniau papuola. Dabar galvosit- blia tas Deivisga nori laimet ir i savo vietas tysia visus… Ten esu buves tikrai nedaug kartu- 5-6… Prizadu, jei ten vyks varzybos, pasakyt dalyviams visa man zinoma informacija apie vietas, seklius, pasiteisinusius masalus ir t.t… Ka manot ???

sekliai liuks Gerai,bet ar ten yra kokia pirtele netoliese ???kaip privaziavimas ???

blia, tas Deivisga Cha cha Cha cha Cha chaDar turi pasižadėti žvejoti blizgėmis be kabliukų, nesinaudoti valtimi ir aplamai ,prie ežero nesiartinti arčiau nei 5m TaipJei rimčiau, tai nemanau , kad turi kažko teisintis, ar net kokį nors “lyderių kompleksą” įgauti. Esi geras žvejys Gerai , todėl dažniausiai ir prie pirmaujančių atsiduri. O jei kas pabamba ar žiauriai pavydi - lai organizuoja varžybas “savo” baloje…

privaziavimas be problemu Taip Gerai- pirteles nezinau, bet ar problema po varzybu pavaziuot kaimo keliukais i kita vieta prie to pacio ezero ??? Nekaltas

ok,man tinka Taiprodyk ta vietyke Cha cha zinau,kad geruliu lydekyciu ten palupi Niam niamreiks sudrebinti kada Cha cha

Tinka Taip

ok, pradursim tau valti kai vietas pasakysi Šypsenabandysiu sudalyvauti, bent jau meete, jei tik velnias kojos nepakis beje ar reikia tenai leidimu?

pametisiu ir as jei nieks nesutrukdys.uzrasykit Taip