<b>Kelionė plaustu per Baltijos jūrą</b>

pirmyn,
esi tikras malačius Šypsena
perskaičiusi kvietimą ten tikrai nesitikėjau tokio šaunaus projekto Šypsena

net ir nežinau, kuo galėčiau padėti: paremti materialiai negaliu, organizuoti tokių dalykų neteko, kompasą turiu, bet praktiškai panaudoto neteko, net nežinau, gal jūros liga susirgčiau…
idėja gerai ir, manau, įgyvendinama. nebent pakištų koja lietuvos biurokratija.
ar norėčiau kartu pakeliauti? taip. kas sulaiko - baimė, kad tokia, kokia esu, nebūčiau našta. nekalbant apie tai, kad plaukti nemoku…
o 300 km gal ne tiek ir daug? o kaip burė? ar gal išvis geriau ne plaustas, o katamaranas? ir saugiau, ir greičiau, žurnaluose yra neblogų brėžinių. gal net galėčiau gauti.

hmmm, o gal išvis norėtum Žangados? Šypsena))

Hi,
dėkui už palaikymą Gerai
manau, kad projektas tikrai įgyvendinamas, tik reikia didelio užsispyrimo, kad pasiekti šį tikslą (kol kas jo tikrai yra)Šypsena
Dėl katamarano, tai čia jau nebeįdomu (sąlygiškai) bei labai panašu į kelionę jaktą. Ir dar, katamaraną pasidaryti yra, minimumum, 10 kartų brangiau bei ir pati kelionė nebedvelktų DIDELIU GYVENIMO NUOTYKIU… Tad geriau jau plaustas Taip su bure (ant kurios galėtų puikuotis pagrindinio remėjo logo)Mirkt
Tad dar kartą dėkui, kad pritari tokiai kelionei…
Tikuos, kad ji tikrai įvyks Labas

juk ir pati ideja - plaustas! Mirkt

Gerai

Mirkt

Chebrike. Cia aš šiaip naujokas, bet esu buriuotojas. Ta prasme jau 4 metus plaukioju su burlente, taigi vandens nebijau. Ką pasakysit <pirmyn> ir komanda? Turbūt vietos ant plausto nėr, bet aš turiu lastus ir gelbėjimo liemenę.

siaip pas jumi man atrodo pagrindine problema bus ta, kad (kiek as supratau is diskusijos) nei vienas is keturiu nesate nei koks buriuotojas, nei siaip koks jureivis ar panasiai. o tai ir sukels ko gero daugiausia problemu stengiantis igyvendinti projekta arba gaunant visus reikalingus leidimus

Teisingai. Turbūt omzas senas vilkas. Ne šiaip sau juk senbūvis.

negi ir ateinancia vasara as taves neisvengsiu? Cha cha

joks as senas vilkas, paprasciausia nebloga ideja cia sugalvota o kaip liaudis sako kritika labiausia skatina ir padeda judeti i prieki Cha cha Cha cha
tai ir ieskau kokie cia tie trukumai butu
kas del buriavimo tai siaip niekada neatsisakau kokiam ezere paburiuot na bet ne su burlente o siaip su burlaiviu (teisingiau butu burvalte Cha cha ) tokiu megejisku

Sutinku su tavim. Reikia padet tautiechiam, nes chebrike kaip suprantu mėgsta nardyt ir keliaut po pasaulį, bet su vandeniu dar nekokios zinios.

O shiaip pasakysiu, kad Baltijos Hura pagal savo bangavimą yra pati nenormaliausia. Bangų muša nėra vienoda ir tai sukėlia dielius krūvius. Saugiau yra plaukt per Atlantą, nei per Baltiją.

Kolektyvas, tai, ką darome su Adu - ar reikalingas mums buriuotojas??? Šypsena

Adas rašė:

Žinių apie jūras ir vandenynus yra, bet tik teorinės…
Manau, kad norint įveikti virš 300km. Baltijos jura, pakaks laiko iki vasaros susipažinti su buriavimu… gi su plaustu žadame plauktiAš nekaltas, o ne su kokia dvistiebe jachta, kuri valdoma kompu Cha cha
Šiaip, tu teisus - ta mūsų Baltija, tikrai nepastovaus charakterio, bet ir Atlantas ne dievo avinėlis, o tuo labiau, pradžiai užteks ir per Baltijos jūrą perplaukti plaustu, po to galėsime ir apie Atlanto vandenyną pagalvoti Mirkt
Ir dar, jei kam įdomu yra tokia knygelė T.Hejerdalo “Kon-Tikis”, ten aprašoma kelionė plaustu per Ramujį vandenyną… Aš nekaltas - verta dėmesio, 3 kartus perskaičiau Šypsena
Labas

Sveikas,
gi jau ir savaitgalis artėja,
siųlau per savaitgalį pagalvoti dėl meeto - gal 2dienį (1dienį ir 3dienį negali Star, vairavimo kursai jai… Aš nekaltas
nu ir del vietos Aš nekaltas

Labas

tai po 20 val visom dienom galiu.
o sejp jo, galim 2dieni.
kokioj &quot;mano kavinej&quot; ar pan. (cia jei centre norit, nors gal … geriau fabijoniskese? Mirkt)

as su adu nors ir i zvalgyba Cha cha
bet kad jis pats neapsisprendes konkreciai.
tai kaip aduli? prisijungi?
kaip xebrike, priimam?

jeigu tinkamas į žvalgybą, tai tiks ir ant plausto Cha cha
tai gi adai, jei tvirtai apsispręsi, tai kt. savaitė mūsų meetas dėl tolimesnių planų derinimo Mirkt
tikiuos walio neprieštarauja Aš nekaltas

p.s. sakyčiau, komanda kaip ir suburta - yra 5 žmonės, šaunu!!! Šypsena

OK,
2dienis man irgi tinka, galime susitikti kur centre (butu neutraliausia vieta Cha cha )…
O kuri , Star, yra “tavo kavinė” ??? Mirkt

&quot;mano kavine&quot; tai tox kavines pavadinimas Mirkt
boksto gatvej, netoli rotuses ar pan.

Hmmm vat shitos Tavo eilutes man nelabai patiko… Galetu buti Baltija ir daug geresne jura… Nu xebra gal nepaskesime? Cha cha

walio neprieshtarauja Šypsena Del meeto antradieni gal irgi neblogai butu Mirkt Turbut tiktu, berods jokiu planu kaip ir nera… Cha cha Tik reikia ta jusu kavine rasti Cha cha