<b>IT Patarimas</b> SpeedTouch 585 v6 konfigūravimas

Siaip, jei pingina 192.168.1.254, tai stovi marsrutizatorius, kuris dalina intika. O automatiskai PC adresu nepasiima is marsrutizatoriaus? Jei ka i ta marsrutizatoriu gali ieiti ir pazet Šypsena kas kaip sukonfiguruota.

modemas ST585. [email protected]. buciau labai dekingas uz konfiga tinkanti mano atveju Šypsena

[quote]
DedMarozas rašė:

Na tai puiku, kad viskas gerai veikia…Laimingas

Padedant sios temos dalyviams siandien baigiau styguoti savo modema speed touch 546 v6. Dabar 4 porte sedi Motorola 1920, treciam porte mano PC su internetu ir GALA TV, antram porte vaiko laptopas kuris pastoviai siunciasi is torentu. Specialiai stebejau puse dienos, t. y. buvau sujunges GALA per TV ir PC, narsiau internete, ir vaiko kompas stabiliai viska downloadino. Jokiu sutrikimu, viskas puikiai veikia. Antro GALA TV abonento tikrai neesu uzsakes. Man atrodo Mb srautas dar priklauso nuo TEO stoties ir abonento atstumo

I tinkliaske irasyk adresa bet koki, junkis Labas

Uzsakyta paslauga Gala 1 TV, interneto planas- bazinis, modemas speed touch 585 vb, sukonfiguruotas 2TV-3 4 portai, internetas 1 2 portai. 1 portas tuscias- naudoju konfiguravimui( del saugumo), per2 porta dalinu namu tinklui per switha D- Link Veee (kito nikaip neisigyju) ir kaimynui gretimam nuosavam name(paklotas vamzdukas 32 diam, jame utp kabeliukas ir zagatovke). 3 porte pajungtas kompas 2 aukste man(kartais paziuriu Gala ir narsau inte) 4 porte sedi vaiko kompas pastoviai rodo Baby TV. Is darbo parsinesu laptopa ir naudojuosi Wirelessu. Va tiek pas mane sukasi. Dvi TV bandziau paleist, bet rodo normaliai tik viena,srautas buna iki 7 Mb. todel nelabai tikiu, kad pas kazka veikia normaliai 2 TV neuzsakius jos Blogai, jei veikia tai cia kazkokia TEO klaida(dziaukis Cha cha) P.S modema sukonfiginau kaip routeri su 2 TV. Skaitau

kitokiu minciu ne bus, vedi sutartije nurodita Nr. be 8… Slaptazotis toks pats.

tikrai nemeloju ir jungesi su tuo wg:@zebra.lt bet kaip pats parasiau nesijunge… ten kazkaip pats pasidare ir nzn kaip … reiks rytoj kazka meginti dar … jei kas kokiu minciu dar turit tai parasykit

Nesamone, turi buti telf.Nr.

seip gali buti kad premium… bet kai normalei viska db padarau vistiek siuncia kaip optimalus… nzn as gal modema reik perkonfiguruoti vel… seip dar vienas dalykas kai konektindavau kur langas atsiranda konektinti ir rodo prisijungimo varda ir slaptazodi tai vietoj mano [email protected] buvvo [email protected] ka cia gali reiksti?

Tada pas tave turi buti arba premijum, arba *** plius planas…

kazkas vistiek netaip taip neveikia ftp ir torrentas pas mane veike viskas ir buvo ne ketvirtam o pirmam ir anram greitas

Nieko daug konfiguruoti nereikia, nustatai automatinius IP, UTP kabeli pajungi i 4 lizda ir vel naudosies dideliu greiciu. Sekmes.

sveiki, as su savo modemu buvau kazkaip padares kad greti naugotu nuo galos tv interneto srautui, tai siunte apie 6mb/s ir db perasiau windowsus ir nebeliko to greicio nezinau kaip vel sukofiguriuoti reikia modema ar ka… gal kas zino? Modemas- SpeedTouch 585 v6 , Planas-Optimalus, GAla tv

Jei per PPPoE jungiasi ne pliusinis.

pas mane ne plius

o kur suzynoti ar tai pliusinis ar tai ne?

Iskilo tokia problemyte, pasinaudojus bangiecio user.ini failiuku, paciu pirmu berods, dabar nieko nedarius internetas kaip ir pakimba modeme lemputes sviecia kaip ir turi buti, bet iterneto nera, gal kas galyte man atsiusti veikianti? gerai isbandyta?
ir gal galyte atsiusti?
[email protected] modemas Thomson ST585 v6

As niekada dvieju tv neusakinejau, uzsisakiau gala tv, gavau priedeli, nusprendziau tv ziureti per kompa, pasidariau, tai kaip supratai papildomai nieko neuzsakinejau…

Matai as nieko itikineti nesiruosiu, bet mielai tau pademosruociau, kadangi viska darau pats Valio