<b>Demesio</b> : Kandidatai i moderatorius

mes cia tokie kulturingi ir netauskiam perdaug

Taip

jis gyvasApakęs

malonu kad dziaugiates mano sugryzimu Taip

oops…as noriu gero kulturos forumui, bet abejoju, ar galiu gincytis del profesionalumo su pasitraukusiais tytus bei dykumos veju (ju priezastys, kad ir kokios bebutu, man atrodo neargumentuotosLiežuvis ) tuo tarpu as savo kandidatura buvau paneigusi dar lapkriti… kiek pamenu…emz… hm…aa

na tikimes jus musu neapleisite ir vel, dziaugiamesTaip

tai…kaip suprantu ZapoBagazine atsiima savo nesutikima???ar kaip?. nes tie &quot;emz…hm…aa&quot; idomiai, bet taippat ir klaidinanciai skamba…

  1. dykumos vejas
  2. Zapobagazhine

PS:. Jei gyvas, padesim Cha cha … kiekvienas zhmogus turi teise ishsikasti sau kapo duobe, ash turiu teise parduoti jiems kastuvus Cha cha

to ZapoBagazine: taigi argumentuosiu savo pasitraukima, nuo sausio galo arba vasario pradzios turesiu pasitraukti visiskai is bangos, arba pasijungsiu tik labai labai retai, nes neteksiu priejimo prie interneto (atsijungiu), manau tai pakankamas argumentas, kad moderatoriumi tapti negaliu, nes negaliu prisiimti atsakomybes ir jos nesilaikyti, o del tavo kandidaturos, neabejoju, kad ji yra viena tinkamiausiu i sia vieta, todel jei tik yra galimybe, butu saunu kad kulturos forumas turetu tokia moderatore Gėlės.
to Rider: noreciau pasakyti, kad vienas is rinkimu (pries situs) ininciatoriu buvau as, jokio asmeniskumo, tik ieskojau naudos siam forumui, kadangi jusu iniciatyvos visiskai nesimate, nors kiek judinant si foruma, beja ir pacio moderavimo nelabai matesi, tikiuos nepamirsot savo atsakomybes sio forumo atzvilgiu ir tesite si darba, o tuo metu isties forumas buvo apleistas.

gerbiamas tytus apsireiske anksciau nei naujais metais, malonuTaip Gėlės

Na ir klubas (Kultūros!)! Antri metai negali išsirinkti Moderatoriaus…