<b>Chemija</b>:klausimai ir atsakymai

Sekmes tau tokiu atveju
Gerai

Yra vienas dalykas kurio nekenciu tai chemija…aciu dievui buvo galimybe jos atsisakyt, kuria aisq ir pasinaudojau…
Kox ten idomumas skaiciuoti visokias molekulines mases ir pan. jau fizika 100 kartu idomiau…

TaipTaip(
Idomumo chemijoj ir su ziburiu nerasi Nekaltas

Reikia moket ieshkot Mirkt

Zinai, tavo metu ir as nesupratau chemijos. Vienintelis blogas pazymys kaip tik is jos ir isejo. Bet galiu pasakyti, kad cia kalta ne pati chemija, o nemokanti idomiai pateikti sio dalyko mokytoja. Kai nuo 10kl. pradejau lankyti kita mokykla, chemija tapo mano megstamiausia pamoka, o dabar as jau baigiu studijas Chemines technologijos fakultete.

Siaip as dar tik pirmus metus chemija mokausi… Bet is esmes viska lyg ir suprantu Mirkt bet nzn kaip bus toliau, nors dabar man kazkaip logiskai isimasto Cha cha
Va ko jau ko, bet fizikos tai totaliai nesuprantu… ur kkios jegos veikia ir pan… Veee Negaliu, mokytoja muisu fizikos tai netgi LABAI gera, tokia super, aiskina tol, kol supranti, bet man koki konkretu uzdavni paaiskina, as ji issprendziu ir kt analogiskus uzdavinius isspendziu. Bet va jei jau tik kitox uzdavinys, nors ir is tos pacios serijos - nedasyla kaip sprest, nors tu ka!

Aciu Karille,kad man palinkejai sekmes!Man jos prireiks!Cha chaMirkt

Kas liecia chemija - visai be emociju. Nei labai patiko, nei turejau kazkokiu problemu. Mokslas kaip mokslas.

9 klasej keikiau chemija, nes teko 8-9 kl. kursa ismokt (nes8 kl nemoksa mokytoja deste)…is 8-12 kl .kuros yra sunkiausias 9 kl.Ji geraij ismokus toliau lengva…Taigis atkaliau 9kl…dabar 11oje lengva, tik wa kuo lengviau tuo blogiau parasai kontrus ar padaraij labaratorinius, bo atrodo kad taip lengva buti negali Cha cha

Manau, kad tai labai priklauso nuo mokytojos. Iki 10klasės man chemija patiko Šypsena Ją suprasdavau ir nesunku kažkaip buvo mokytis. O kai 11klasej atejo kažkokia &quot;dura&quot; mokyti, tai taip pradejau aš tos chemijos nekesti, kad net jos atsisakiau ir perėjau į kita profijį Šypsena (buvo ir dar kelios priežastys)

Lengva sakyti kai tau dievas nepagailejo proto chemijos mokymuisi… Šypsena
juk tik mazumaq yra tokiu… Mirkt dabar madinga studijuoti bioinzinerija kur be chemijos Ne o kiek is tu studentu bus tikru chemiku?..Nekaltas

Va chemijos ir as nesuprantuNeruosiuosi eit studijuot,bet visose specialybese,kurios mane domina pagrindinis dalykas yra chemija…tai nezinau kaip cia bus…Nekaltas

Kas bus… Kas bus… Ishsiaishkinsi bestudijuodama Mirkt Cha cha

Issiaiskint,tai issiaiskinsiuTaipbet ka reiks daryt kai nuo tos chemijos zaliuot pradesiu?NekaltasCha cha

Kai ishsiaishkinsi, nereiks zhaliuot. Bus papraschiau mokytis. Beje, o kur tu nori stot?

Abejoju ar issiaiskinsiu,nes dar mokykloj per chemija grybaudavauTaipo cia jau itariu bus kur kas sunkiau…Nekaltas
O studijuot noreciau maisto produktu technologija…tai kiek ziurejau ten pagrinde dominuoja chemija…Nekaltas

Agga, ten chemijos turetu buti daug. Bet tai zhinok mokyklines chemijos supratimas toli grazhu nebutinai rodiklis. Svarbiausia nenusiteikt ish anksto, kad nesuprasi. Mastyk, kad ner ten kas veikt, ta chemija ikirst univere. Ir ishties bus gerai, pamatysi. Ne toks velnias baisus, kaip jis atrodo kartais.

chemija-nesamoniu nesamone, ir nieko cia nebepridesi Liežuvis

o as chemija siais moklo metai dar istemsiu, nes matau sviesa tunelio gale-vilti!!! kitais metai ji ne mano profilyLaimingas

o man chemija visai patinkaTaip,nes tai tikriausiai vienintele pamoka kur nereikia nieko iskalti o galima tiesiog logiskai viska suprast