<b>Britney gera daininke ar gera kekse?</b>

forsam ji labaj patinka o tie yra g.a.y.d.z.i.a.i Šypsena teip kad nebukim forsais Šypsena
…na o jei is kitos puses paziet tei kaliu kale… fe… nors neblogai butu ja karts nuo karto is**** Šypsena wot!

As tau sakau Mik@ila, niekam ji nepatinka Cha cha
Fui!

Cha. Tau tai ir ju fui, kitiem cool, o dar kitiem angelas. Tai nespresk vien uz save. Ir beje man ji patinka!!! Gerai

ka cia ir bepridursi…Cha cha nia tu ziauriai klysti man ne Shakira rupi…as dar fanatike nepavirtauLiežuvis

As galvuoju: atsiprasau kad rusiskai- DURA

Wo zmogus teisa sako. Saunuolis Gerai Matai, ne vien uz save kalbu Cha cha Taigi nesikarsciuok, matai, akivaizu kad tavo Britnyte pasidare Blogai Ir gali neginti jos Cha cha

Man asmeniskai jos nera LABAI geros, bet ir ji nera kekse juk! (pvz. kaip Pamela Anderson ) Liežuvis

o gal keksiska dainininke?Cha cha

turbut biski keksavota:B nes ne taip lengvai i tokias aukstumas islysti galimaCha cha

Britney Blogai be komentaru…

O jus cia gal visi asmeniskai pazistat Britney?Piktas

nesupratau, ka cia reikia ivertinti?
zmogu, ar show zvaigzdes ivaizdi?
zmogumi ji tapo tokiu, kokia vaidina zvaigzde. zinoma, budama zvaigzde truputi perlenkia.
vertinti Britney, tai tas pac, kas vertinti dantu pasta
visi zino, kad colgate pasta arba skani arba ne.

Motomanas - Hanibalas Lekteris.

ir gaunas nauji tiuninginei dantys… Cha cha Cha cha Cha cha Cha cha Juokiasi Juokiasi Juokiasi

apsaugoti… su salyga kad ten viskas tinkamai pritvirtinta prie salmo… kitu atveju nenoriu net isivaizduot kaip visa ta “konstrukcija” suvaziuoja i “fizionomija” Cha cha

Bicas matyt nervuotas, supykes gali kasti Juokiasi Juokiasi Juokiasi

na ka, smegenys ir dantys apsaugoti…pas kai ka… Nekaltas Šypsena