<b>----- !!!Bangą užvaldo p.y.d.e.r.a.i ir l.e.z.b.ė.s!!! -----</b>

Nu bet ir pe.dikas tas supergayBlogaiBlogaiBlogaiBlogaiBlogai

Linxmiausia ten, kur karsciausios diskusijos Juokiasi o cia tikraj karsta…geraj jus cia kapojates Cha cha net nauju keiksmu ismokti galima prireikusCha chaJuokiasi

Kokie jie ten gėjai, jie paprasčiausiBaisu pįderai, štai kas jie…

2 Vaikinas( ex Pikčiausias):
Tai ka tu durniu apsimeti ar toks ir esi? Ka dar neszinai, kad pas didziausias gejus-zoofilas yra shutle, o gal kartu pasibruzinat del to ji slapstai?TaipTaipTaipTaipTaipTaip

Gal mazumom vazelino trukumas??? Paspjaudikit vienas kitam i rura!..Juokiasi

Ką tu čia kliediŠypsena? Gal mažumėlę kas perpi.so per galvytęBaisu su normaliaNekaltas kuvalda, ar kaip ten?..GėlėGėlė Gėlė Gėlė Gėlė Gėlė

reikia išmušti tuos imbecilus šiknadraskius pędįkus.BaisuVisi jie meningitu persirge,Ignoruoju

TaipTaipTaipGeraiGeraiGerai

LiežuvisLiežuvisLiežuvis BET jau labai karšta ir piktoka- atsipalaiduok, aš taip pat ne gėjus, aš lesbietis, nes patinka moterysBučkisJuokiasi

Tai ka jei karsta ir piktoka, tai lezbiete? Ir nereikia cia man aiskinti, ka daryti Piktas

TU tikrai nekokios nuotaikos,ar šypsaisi kada nors?Cha cha

Nea. Esu pikta ir surugusi.

PįderaiKanda Kanda Kanda Kanda Blogai Blogai Blogai Blogai

O kai &quot;iškrypėlių&quot; nelieka aplink pasijauti geriau?Nekaltas

Man, asmeniškai jie netrugdo, nors šleikštulį kelia, ypač *****ai.Veee

galima ash pabusiu motina terese, baltas taikos karveliz ir t.t. ir pan vienma asmenyje ??? Šypsena
man tai che tolerancijos trukumas ryshkus… tiesa- trumpas mano &quot;tolerancijos&quot; paaishkinimas: tai pripazhinimas kitam jo teises i savo nuomone, gyvenimo buda… taigis- tik teise pripazhinimas, o nebutinai to kito nuomones padarymas visuotine norma…
laimi dauguma… visada Šypsena
kazhkas apie vazelina kalbejo-- manau gejai gan protingi zhmones ir jo nenaudoja-- jis kenkia sargiams ir shiaip ne kas ish jo… vartokim viska pagal paskirti Cha cha
tiesa, dar vienas dalykas-- temos autorius pirmoje berods zhinuteje kazhka apie jegos pademonstravima kalbejo; taigis klausiu jo-- ar to tikrai reikia? jus patys sau irodykit, kad esat puikus faini zhmones… kiti turi patys ta suprasti… aishku jei yra ka suprasti Nekaltas
tai tiek…
HAU! ash baigew Labas Cha cha

cyt p`ydarai ne olandijoj randaties cia greit i duda galima gaut

yep… teisingaij rashoo- p’ydarams tep ir reik… o va kas del geju ir lesbiechiu tai jie juk gyvenimo netrukdo… bent jau man… jei trukdys, tadais ir jiem in duda… kaip ir bet kam Cha cha

Cha cha Cha cha Cha cha
Gerai

OI KOKIE MES BAISŪS. šaudyk nešaudyk, visada bus KITOKIU nei visi. ir niekaip tu jų neišnaikinsi.
o tokiais putojimais tik parodai, kad bijai būti vyro išdulkintas.Niam niam
SuperGay- aš tave palaikau morališkai.

OJOJE KOKIE MES VISI TEISINGI IR PADORŪS Niam niam tiesiog gražu žiūrėti.
sveikinu, SuperGay, palaikau tave morališkai.
o visi, kas čia keikiasi, tik parodo savo baimę KITOKIEMS nei jie patys.
KITOKIE bus visada, ir niekaip jų neišnaikinsit, nes žmogus turi teisę būti VISOKS.
cheers Žvaigždė