<b>a girdz luops cia mana tiema

Cha cha Ka tu kirmele nori, kas tau cia traumuotas b.l.e.t. Tu geriau i save pasiziurek dura tu nx.Cha chaCha cha

a jums neacibodo che wisiems tajp rietsi?

Ir tawe tuoj suriesim jei nori MirktTaip
Shutle: aš tau tuoj eisiu nx, xi xi xi kaip juokinga Cha cha. Tu pirdžiau prasivalyk rūrą, nes sperma prišąlo Gerai.

ka cia daugiau bepridursi,gerai suskelei.Nx cia putes suglaudusios aiskina.Matai klausimas kilo kaip isnaudoti.O kad ble pacias per visus galus raukia ir isnaudoja is vidaus ir is isores tai joms px.Indus matai plauti,gal da pute reikai issiurbti su kokiu 300 kw siurbliu.Turbut tuoj visos mintys isgaruotu per apacia.xexexexe!!!

p-z-d-u-k-ė-l-e tu bl. nusipezi bl. lauke + jau antra diena.
Išlysk iš savo šaldytuvo gemale zamaroženas bl. aborto operacijos liekana…Cha chaCha chaCha cha

ir jau eik, eik - jau negrų b-y-b-i-a-i tavęs laukia nesulaukia. Ir dobermanas jau išgraužti pasiruošęs…
Arba gal draugikė pasidalins asiliuku?

Cha chaCha chaCha cha

[/quote]

iparado rašė:

ka cia daugiau bepridursi,gerai suskelei.Nx cia putes suglaudusios aiskina.Matai klausimas kilo kaip isnaudoti.O kad ble pacias per visus galus raukia ir isnaudoja is vidaus ir is isores tai joms px.Indus matai plauti,gal da pute reikai issiurbti su kokiu 300 kw siurbliu.Turbut tuoj visos mintys isgaruotu per apacia.xexexexe!!!

[/quote]

Jas bl.tokias pasikėlusias labai gerai iš galo, rakam bl. valciuoti, jei dar jom ant subinės pritaisai dviračio vairą (kokio &quot;Ereliuko&quot; ), kad geriau užsitrauktų - aplamai kaifas…
Cha chaCha chaCha chaCha chaCha cha
Tada po atšutinimo gali sau svaigti kaip jos bičus strojina
KietasKietasKietas

xexexe!!!dar negrai per geraei,o su dobermanu tai gales poza 69 varyti.Ot vaizdzelis butu.O po to ir islaizyti gales.Cha chaCha chaCha cha

iparado rašė:

ka cia daugiau bepridursi,gerai suskelei.Nx cia putes suglaudusios aiskina.Matai klausimas kilo kaip isnaudoti.O kad ble pacias per visus galus raukia ir isnaudoja is vidaus ir is isores tai joms px.Indus matai plauti,gal da pute reikai issiurbti su kokiu 300 kw siurbliu.Turbut tuoj visos mintys isgaruotu per apacia.xexexexe!!!

Jas bl.tokias pasikėlusias labai gerai iš galo, rakam bl. valciuoti, jei dar jom ant subinės pritaisai dviračio vairą (kokio &quot;Ereliuko&quot; ), kad geriau užsitrauktų - aplamai kaifas…

Tada po atšutinimo gali sau svaigti kaip jos bičus strojina

Cha chaCha chaCha chaCha chaCha cha

Na ir grejtaj tu uzhsiplieski shutle

KietasKietasKietas

Aš niekada neužsiplieskiu - ramus kaip belgų lakūnas.
Norint mane išvesti iš pusiausvyros net nežinau kaip reiktu pasistengti…man tik malonumas. Gal jos ir galvoja, kad čia mane labai nervina…o iš tikrųjų man be jų labai liūdna…KietasKietas

buvo malonu suzinoti ka vakinai jaucia kai juos daro rakem Baisu
dar jei turit kokiu neispasakotu ispudziu tai liekites…tiek jau to keiskit vardus pasakokit ant &quot;kito&quot; cia bus savotiskas ginybos budas Mirkt atseit ten buvote ne jus Mirkt
bled Baisu

Na matai kokie jie išradingi, vairus susikiša į užpakalius ir vairuoja Cha cha

Matot bl. gal kokie p-y-d-e-r-a-i ten ir dolbona vieni kitus į subines rakam pasistate, bet tai čia kita tema…O jus tai visas bl. iš galo valciuoja. Tai kad patogiau užtraukinėti būtu ir pasiūliau ant subinės pritvirtinti dviračio vairą. Nereikia čia taip įsižeisti.
Stengiames, kad jūms maloniau būtų…tik bl. dabar jau &quot;Ereliukų&quot; nebegamina, tai su vairais byški naprežonkė…bet galima ir nuo kalnų dviračio (na žinot, tokie bl. lenkti kaip ožio ragai). Tada pastačiu jus rakam ir pasižiūrėjus iš galo subinė atrodo, kaip plikas kalnų ožys su praskelta nosim xe xe xe xe geras…Cha chaCha chaCha chaCha cha

a pajokavau, chiurika laikiau Apakęs ar dabar uztai mane suvazinesite savo &quot;traktoriais&quot; ar ereliukais? Baisu

Na byški &quot;pervažiuosim&quot; ir viskas…tada bus galima ir parūkyti KietasKietasKietas

nia pirmiausiai parukyk,as pasiruosiu moraliskai ir fiziskai Aš nekaltas arba nia as jau pasiruosus.
stok ir kovok Baisu

Na gerai…aš pasiruošes…stojuos ir kovoju…ietys jau pakeltosMirktKietas

nu ir ziaurumas zmoniu…

netycia nebaigiau rasyt…
as laikausi nuomones, kad ir bicai - zmones…
be to kaip su zmogum elgsies, tai ir jis su tavim taip elgsis (jei pasiseksŠypsena)

Nu ir pavarei, reikia žmones dulkinti kiekviename žingsnyje, nes kitaip tave sutryps su dulkėm Ignore