<b>01. 11. - šeštadieni varom slidinėt į Antakalnį</b>

Tau ir nereikia zinoti kur jie - mes žinom Cha cha

bet man 12 tik triesa baigiasi… tai kol as pas jumi atsigrusiu, bus 13.00…

As ateisiu Mirkt Bent jau ketinu Mirkt tik as irgi nezinau kur ta karo akademija, tik mazdaug. O gal davaij susitinkam silo stotelej? (ten prie tilto jau antaklanio pusej)

ei, braskiai, tai greiciausia ir as varysiu su arbata ir kai kuom i arbata Šypsena va gal dar ir kokai padrusk apagriebsiu, o gal dar ir roges susiorganizuosim…nors ten biski problemu gali but Liūdnas niu bet gal seip ka po sikna susirasiu pasikist, o jei nerasiu, tai manau is sikna tiks…Taip

o blemba!!! sestadieni konferencija…10.00h Žliumbia eina namas…Liūdnas
nu zodziu, bandysiu kaip nors nuo jos muilintis, tikiuosi pavyks…Piktas
eina kaku, kaip nuotaika susiko Kanda

Labas

Ei braskei Cha cha aktyvumo, aktyvumo zmones Laimingas

butu saunu kad nuo to nusimuilintum ir varytum su mumis paslidinetiMirkt

Gerai

Apkabinimas

Bent jau taip silciau Girtas

O man pamokos iki 13.00 KandaKandaKanda Ir ka man dabar daryt?Baisu

Joo, nepavydetina Baisu

Susibiesinau…
KandaGirtas

[quote]
F a n t a s y rašė:

tai bek is pamokuCha cha ka setadieni eisi i sule?kokios ten pamokosKietas
geriau varomMirktNors smagiai praleisi laikaLaimingasGirtas

oHHo cool skrajute uzdejoGirtas dekuju ir dovanoju TAUGėlėGėlėGėlė
labanaktBaisu

Ei zmones, kaip cia Galaxy ir luckychild`as minejo,as ten ir buvau,tai va,kas nezino kur ta karo akademija ir t.t. tai galim susitikt kokia 11.00 prie Lietuvos viesbucio,ir kartu nuo ten nuvaziuot. Tada jau tikrai visi rasim kur yra Cha cha

[] siaip jei nebus salta tai ir as su drauge varysiu,tik…net neisivaizduoju kur ta karo akademija,kur tas silo tiltas ir t.t. Su kokiu autiku ar truliku varyti is Pasilu?Gal kas galite patarti?NekaltasNekaltas

Siaip vaziuoja 16 troleibusas, bet jei taip nieko nezinai,tai geriau 11-ai val. atvaziuok prie Lietuvos viesbucio,ir mes ten su visais kas nezino kur vaziuot susitinkam ir vaziuojam prie karo akademijos arba iskart prie kalno. Mirkt

Kiek samagono imsi,o siaip ten netoli Minima yra MirktGirtas

siaip ziuresi kaip kas…gal taip ir darysiuŠypsenaaciu uz pagalbaŠypsena noreciau varyti,nes praeita karta tikrai buvo faina,tik kiek mama sake,kad tipo sestadieni vel zada dideli SALTILiūdnas