Autoritetai ir idealai ?!

man tai Hitleris autoritetas…ot vyras buvo…

hmm.idomiai.as neigiamai vertinu jo asmenybe.atnese tiek netaijkos.

Autoritetai ir idealai bus visada ir gerai, kad žmonės stengesi jais būti

nu nesutikchiau ash su tokia mintim. ypach su antra sakinio dalim…

uzhtat koks idealas ir vedlys tokiai masei zhmoniu buvo…

bet tai kokiems dalykams jis savo sugebejimus valdyti ir uzhburti tauta panaudojo… masine apgaule.

žmogus lyguojasi į idealus, ir proto ribose (lygiuoti nėra kopijuoti) tai manau labai sveikintinas dalykas! iš jų galima bandyti perimti geriausias savybes.

manau, dabar sulauksiu nemazai kritikos, bet vis gi… kokia ASMENYBE(ne asmuo) aklai pasiduos religijos ar filosofijos itakai? pasauleziura jokiais budais negali remtis tik viena tiesa- religija, filosofija ar vienu zmogumi(autoritetu). matyt, tai like is senu laiku, kai visi sekdavo viena, neturedami savo nuomones ir net nebandydami jos susidaryti. ASMENYBE savo pasauleziura susidaro besidomedama VISKUO. gali buti vienas autoritetas, bet jis neturetu buti vienintelis ir neklystantis.

Hitleris padare daug blogo, galbut jis buvo pamises… bet kvailas tikrai nebuvo. didziausia jo beda ta, kad pralaimejo kara. jei butu laimejes, tada jis butu buves teisus – kaip kad Stalinas ar Trumenas. per kara ne viena puse gera nebuna… o del idealu ir autoritetu – tai skirtingi dalykai. Autoritetas – tas kuriam paklustame. Idealas – i kuri lygiuojames. autoritetu zmonijai reikia. idealu – kaip kam…

px…zhmones tai laimingi buvo…

zmones buvo laimingi,kol nesukele karo hitleris.tuomet nemanau kad jie buvo laimingi,kai zuvo tiek daug vyru,kai ju gimines ir artimieji buvo zeminami,uzdaromi (pagaliau!)i lagerius.nezinau kiek tos laimes ten buvo… Nekaltas

žodžiu, nesigruzink daugiau daryk taip Juokiasi

Idealas skiriasi nuo autoriteto. Idealas - tai pačių susikurtas žmogaus vaizdas, turintis visas geriausias savybes. Autoritetas - tai realiai egzistuojantis žmogus, kuriuo žaviesi ir į kurį norėtum būti panašus. Aš turiu idealą, manau, kad ir dauguma kitų turi. Tai “idealus vyras”, “ideali draugė” ir panašiai. Autoriteto neturiu, ir nemėgstu pati būti kam nors autoritetu. nes kai taip yra, tai reikia stengtis, jog tas žmogus, kuriam aš esu autoritetas, nenusiviltų.

aj Laimingastaj taip ir darau ir labai daznai gal net per daznai Juokiasi Mirkt Mirkt

žinai, o man kažkoks paradoksas. Susikurdavau tuos idealus kažkada ir aš, ale taip gaudavosi, kad sutinki žmogų, kuris tų idealų neatitinka nei per nago juodyma Cha cha ir kažkaip tampa tavo geriausiu draugu. Nes turi kažką tokio, ko niekada nebūtum įvardijes. Ir tokių paradoksų yra daug gyvenime. Ir tada ar verta kurti idealus, jei vieną dieną juos pats sugriauni pasirinkdmas gyvenime visišką priešingybę savo susikurtiem prioritetams ?! Nekaltas

Tiesiog kuri idealus ir tiek, o kai paaiškėja, kad sutiktas žmogus priešingas idealui, tie idealai jau seniai būna pamiršti. Man dažniausiai būna taip, kad mano išrinktieji vyrai turi vienokių ar kitokių mano “idealaus vyro” savybių.

o mano “išrinktieji” vyrai Cha cha ir šiaip draugai, kaip tik tokie visi skirtingi, kad net kartais juokiamės, jog kai reik organizuoti man kokį savo gimtadienį, į vieną ratą niekaip negalėčiau jų visų sukviesti, nes jie visi pernelyg skiriasi. Pradedant charakteriais, baigiant pomėgiais, specialybėmis ir t.t… Vienintelė svarbią savybę kurią galėčiau įvardinti, tai yra žmogaus intelektas. Bet ir tai, kartais žiūrėk toks protingas, bet niekada nepavadinčiau jo idealu Baisu Ne.

hm… ar tik ne jie ura rekavo, kai buvo puolamos pirmos mazhos valstybeles Nekaltas

Šiaip dažniausiai tie tikrieji mums patinkantys žmonės turi vienokių ar kitokių idealui būdingų savybių, bet visų - niekada.

jie.bet juos brandino vien karo slovinimo idejos.ir kaip jie galejo suprast ka nors apie kara,jei jiems buvo visalaik buvo “plaunamos smegenys”.ir tik veliau pamate.nzn. visur kur netajka,blogis…o hitleris ir buvo jos nesejas…