Autorinis nuotraukų žymejimas! Pasidalinkit savo patirtimi ir nuomone

alla, nu kam cia tokias nesamones rasineti

Siaip jei del tu autoriniu teisiu, tai vakar nukacialinau visas foto is axy svetaines Taip jei logus patikrintu, tai vienas naglas ipi copy copyno Taip tai nukirpsiu nuo apacios copyraita ir sudesiu i kita weba su blizgaliukais. Bus adresas . Esate laukiami nuskriauti ir kiti Taip

OO, welkam! bus nemokama reklama Šypsenacopyright.gov/title17/92chap1.html Juokiasitai kur sakei tas tavo puslapiukas? galvojei ten tik shiaip sau tas ****elis apachioj kabo?

Esu linkes deti, bet ne del apsaugos (nes labai nesunku pasalinti, o jei pasalinti sunku - vaizda labai gadina), o tik kaip parasa. Tik neatidirbu nuolatines sistemos ir stiliaus.

bliot nx debilitike… koks tau bl skirtumas ka as kishu i dienorasti… vis geriau matyti Geru autoriu darytus darbus, nei uzejus per visus dienorashcius matyti iki gryno kaulo atsibodusia ish visu profiliu nufotkinta ta pacia marmuze… Blogai

Juokiasi

kaip sake taip padare… ■■■■■■ uzauk pradziai… tada tokius rimtus sprendimus pateik visuomeneij OK?

Darzelis. Vieni skundikai skundzia aplinkui Taip

o tai ka, laiska is autores gavai ? Mirkt ar kaip ?

ish bites stogo gavau…

siaip logiska … o debilizmais manau be reikalo metaisi Mirkt

kuom logishka? jei 80% bangos vartotoju deda bet kokias fotkes ish interneto parsiustas?

logishka, nes civilizuota … ir kas kad 80% deda ? ar butinai ir tau taip daryti ? ar jei visi blogai daro, butinai ir tau taip daryti ? be to esi FV atstovas, tai kaip ir saviskes galetum deti Mirkt Liežuvisp.s. ir siaip nebutinai autorei turetu patikti tai ka ten ant jos nuotraukos pripaisei Liežuvis

nu davai duokit autores emaila telefona ar adresa… pasnekesiu… o tai ka man norint kokia balalaika parashyti ir kaciuka ideti tai ash turiu visa juostele katinais ishfuotkinti ir tada tik ishryshkinus uz savaites ideti… galvokit… taigi vaikai ir mergos i savo tikrus dienorascius ish pleyboj zurnalo ishsikerpa ka nors grazaus ir klijuoja… ateis latga ir i galva duos?

jei autorius suzinos ir uzsimanys, tai tie vaikai bent jau is dienrasciu tures isimti tas fotkes, kaip nuotrauku savininkas uzsimanys … neisims - ju problemos bus … ir nieko cia tame keisto juk nera, ar ne ? Mirkto autores emailas puslapiuose jos matosi Mirkto del visokiu kaciuku ir kitokiu daikciuku … dekite zmones ka norite, tik debilizmais metytis, kuomet parodoma ka negerai padarei, negalima manyciau … galvok gi Mirkt nori pasakyti teisus sioje situacijoje jautiesi ? Mirkt Liežuvis

Nežymiu. Tingiu ir šiaip nejaučiu poreikio. Kai per žymenis nesimato foto, man nepatinka, o gražaus logotipo (parašo funkcijai, ne apsaugos) kolkas nesusigalvojau. Nekaltasp.s. Esu kartą aptikęs savo foto puslapyje, apie kurį nieko nežinojau. Jausmas biški bjaurus Kanda buvo, bet praėjo. Puslapio administratoriai labai greit atsakė į mano laiškiuką ir viską išsiaiškinom… Nekaltas

Tavo vietoj taip lengai “debilais” nesisvaidyciau, nes laiska administratoriui parasiau as!

O jei 80% issioperuos lytinius organus tai tu irgi is paskos?

Siaip ju dienorasciu nevarto kas tik panorejes, jausk skirtuma. Sutrikus tavo argumentacija, zmogau. Juk ne penki tau metai, laikas suaugt. Pagavo, tai pripazintum klides, o ne gintum savo kvailus isitikinimus. Toli su tokiu poziuriu neisi.

suzi9mm e-mail: [email protected] Beje, jei domina jos nuotrauku panaudojimo salygos cia: suzi9mm.com/text.php?nid=1 Tiesa, jei rasysi suzi9mm, tai parasyk ir sentinel, kurio darba taip pat pavogei ( [email protected] ) Tikiu, kad pavogei ir daugiau, tik negaliu ivardint autoriu. Sekmes tau gyvenime.

ai cia apie tikrus dienorascius ? Cha cha Cha cha Cha cha as kazkaip praskaiciau ir pagalvojau kad apie Bites elektroninius Cha cha Cha chana tai jei apie tikrus … hehe … pleiboj (o ir kiti) zurnalai NERA DALINAMI UZ DYKA … jei jau as turiu ta zurnala, as ji pirkau arba kazkas kitas ji pirko, bet esme - pinigai sumoketi (na nebent as ji pavogiau - cia blogiau Mirkt), todel as savo tvarte, kol nepazeidineju jokiu istatymu galiu su tomis nuotraukomis daryti ka noriu … galiu per puse perkirpti, galiu isilgai sulenkti … as nieko nekopijuoju iskirpdamas nuotrauka ir ja iklijuodamas i knygele … as tiesiog pakeiciu savo nuosavybes saugojimo vieta - vietoj zurnalo - knygute/dienorastis Mirkt ir dar be to, as jos net neafisuoju , kas tam tikrais atvejais irgi galetu buti blogai Mirkt dienorascius retai kas kam kitam isvis rodo Mirkt Liežuvis

NERA PRASMES ZYMETI ZYMEJIMAS TAI ZAIDIMAS VA KASM NORES UZRETUSHUOS VISKA VA SAKAU TAU VA ZINOK !!! GERIAU 1 GERA NEZYMETA FOTO TURETI NEGU 10 ****UKU ZYMETU VA

DeePurpleSky> buna vandens zenklu, kuriu nesimato ir kuriu praktiskai neimanoma uzretusuoti. Jeigu idomu - paziurek mano ideta nuoroda kazkur auksciau.