automobilio perdazymas. kiek kainuoja, kas susidure?

nu bbs zhino jau visai susimaisiau kas kur kiek ar kokybiskai ar su kamera be kameros po kamera ar su teptuku ar su voleliu ir t.t. Cha cha nu jus cia paphleiminkit, o as po to sudesiu visus skaicius i kruva (pxi ar surinkimas ar 1kg kaina ar dazymas) ir issivesiu vidurki Laimingas

Manau , kad kainų skirtumas atsiranda iš to - kad vienos kainos kada nuvarai auto į servisą o po kelių dienų pasiimi ir laimingai važinėjiesi… o kitos kainos kada pats išrenki , pats pasiruoši dažymui , pats dažus perki ir pats dažai išsinuomavęs kamerą ir t.t. tai natūralu kad tokiu atveju kainų skirtumai milžiniški … + kikvienam mieste kainos skiriasi , jau nekalbant apie skirtingo lygio remonto įmones - viena kaina pas Vycką garaže , o visai kita SOSTENOJE ar kt… (Tai nebūtinai būna ir kokybės santykis…)

ir eisiu su shiomis "laukines rinkos kainomis" kokiam nors dazhytojui akiu badyti, mol va zhiurek bl* kokios rinkos kainos, ir nekelk teptuko priesh mane p***re Cha cha

ir eisiu su shiomis "laukines rinkos kainomis" kokiam nors dazhytojui akiu badyti, mol va zhiurek bl* kokios rinkos kainos, ir nekelk teptuko priesh mane p***re Cha cha

kas cia per paruosimas kad 1500LtApakęs kainuoja

Kaune darbas, su visom medziagom isskyrus dazus 1000 lt. Kam reik galiu adresa parasyt, po manes eilej busit Mirkt

is kur traukiat tokias kosmines kainas,man tika perdaze masina tai paprastoje firmoje be dazu perdazymas1000-1200 su isrinkimu ir surinkimu o firma kurioje moderna daro savo masinas 2000-2500 be dazu, tai is kur ten traukiat milijonus uz dazyma kol marse masinas dazo kad tokios kainosCha chaCha chaCha cha

O kodel niekas is tu kurie rase
“parduok ir pirk tokios spalvos kokios nori” nepaklause kokia pas ji masina.?Gal ten koks retas aparatas kuri nelengva isigytiKietas

nu jo, man irgi labai ydomiai jau pasidare, kas ten per agregatas, kad tokkio daugiau niekur nera…? gal ten kokia sawos gamybos mashinuke??
ps o kainos tai tikrai nerealios! na nebent gal priklauso ka nori dazhyti, ar iki 95 koki kibiriuka, ar mersiuka 2002 ar + metuku Cha chaCha chaCha cha
jauchiu kad chia esme slypi Šypsena

Nesamone, kainuos tikrai kainuos ne 2000Lt, o maziau! Pirma kart girdziu tokia kaina, kad uz perdazyma 2000 Cha cha

Man daze normaliam servise kapota, sparna ir bamperi: isrinkimas-surinkimas , dazymas + dazai 800Lt. Dazymas - tai netik papurksti dazu, o ir paruosimas visas, spakliavimas, gruntavimas.
Tam paciam servise tuo metu daze mersa sena chameleono spalva. Kameroj daze 8val. 1Kg dazu ~800Lt. Viso masina kainuos ~10.000Lt

as savo atomobili sutariau uz 3500 lt +pats isrinkau kaina su kebulo pilna restauracija ir dazimu kameroj. Automobilis 1980metu.
Daris privatininkas bus galima priziuret kad gerai padarituCha chaCha chaKietas
kainos Vilniuje labai skirtingos kaip ir meistraTūsas

chia chebra turbut maisho kainas and vno esanchiu visokiu autorizuotu kontoru ir paprastu(nereishkia kad blogai atliekanchiu darba). Provincijoj gi iki 1k lt uzh viska zmogeliai sutelpa.

Kainos "provincijoje" bet tikrai liuks servise: paruosimas visos auto 1000lt dazymas su dazais 1100lt (cia jau dazant ir vidines ertmes, po kapotu statramscius, be dazymo po sedynem ir pan kur nesimato) dar kaina keistusi nuo auto dydzio ir dazu.
Va dar niekas nepaminejo kad kaina(dazu) priklausys ir nuo spalvos nes bo dazant balta raudonai oj kiek reikia dazu…

nu nezinau su jusu tokiom kainom, zinau kad sirvintose uz dazima kameroj 200lt ima nu aisku dar su paruosimais visais ir dazais manyciau 1000lt ne daugiau. o del kokybes tai martonas visas masinas sirvintose dazo tai jau jie gal nevarytu merso keturakio voleliu dazyt Labas

GeraiTaip

bliamba tu durnas tu shneki apie tuos laikus kai auto perdazymas buvo kazkas nerealaus… kai nekekvienas tai ryshdavosi daryti!!!

2kgApakęsApakęsApakęs gal caro laikais reikejo!!! cia kas tau tete papasakojo?Nekaltas

bliamba galvok ka rashai!!!

jei nekeiti spalvos ir auto padengta teisingu gruntu nudzo ir su 1kg!!!
ai tingiu rashyti dazyk ir toliau tokiom kainomMirkt

ash dabar dirbu viename ish naujasniu auto centru… kainas zinau
pusbratke klaipedoje ir dirba kazkokioje firmoje… pas juos ir tokiu kainu nera nors senesniu auto nei 96metunet nebuna…

velniop… dabar neuzmigsiu…KandaKandaKandaKandaKandaKandaKandaPiktasPiktasPiktasPiktasPiktasPiktasPiktasPiktas

Nekaltas kaip tik kai dazo raudonai dengia shviesiu gruntuTaip o pavyzdziui melynai dengti galima net juoduTaip

buvau dazykloje ir klausiau kainu:
kamera naujausia in PNVZ kurenama dujomis ir t.t
pilnas auto dazymas su apklyjavimu nuo 300lt iki 400lt
paruoshimas dazymui nuo 800lt
dazai SHPITS HEKER perlo kaino 220lt uz kg mna visai auto reiketu maks 2kg puciant ir duru prajomus ir variklio skyriu ir bagazineje…
visas auto dazaymas man kainuos 700lt jei dviguba lako sluoksni gal 800lt ir bus ledinis kadzisuLiežuvisLiežuvisLiežuvis

[quote] o jus ir toliau dazykite tokiomis kainomisLiežuvisLabas

[/quote]

Nu jus vyriokai zagnuli cia kainas kazkokias nerealias, tikrai gal apie sudauzytas kalbat, mano mersa perdazyt visa isore kainavo 1500Lt paprastais dazais su paruosimu ir dar pora skyliu uzhvyrino…

man perdazys uz 550 su dazais, siokiu tokiu palyginimu ir glaistymu. Dazys viska isskyrus stoga ir subine. Nekaltas Veiksmas Kaune, masina - celka…