automatines pavaru dezes remontas

visokiausiu nuomoniu yra siuo klausimu, as gal manau kitaip, automatui visad pirmenybe, ypac po 500tkm ridos

gali buti ir taip. bet visais atvejais buvo remontuojama “kapitaliai” ir garantija 30kkm duodavoNekaltas
siaip mano poziuris toks,kad jei pirkti aftomata,tai rida turi buti iki 100kkm ir savaime aisku,kad masinos amzius 3-4metai…kitu atveju mechanas.

kokybiskam remontui visad pritruksta Pinigai, nes visi: “ai, sito nekeisim, sitas gal dar geras, o sitas isvis brangus…” tai ko noret, kad butu kaip nauja

bet kiek teko vaziuoti su suremontuota deze aftomatine,tai bent man nepakliuvo,kad dirbtu idealiai. tiesa,vazinejes esu su seniukais oporatais. pvz v8 audi,tai ragas,begiais skaudokai jungesi,su bmw 525-530 92-93m irgi neuviazkiu buvo,audi a6 irgi puliavo,teko 3sykius lupti deze.
siaip as vistik linkstu prie srotuku,jau nekalbant apie mechanika. pvz mano deze vln pas gondista 150ltCha cha ka ten remontuot?

http://tinyurl.com/ybj2yeg

mechanike suremontuot idealiai- sunku, o automata- jokiu problemu

na nesakyk…as reanimaves gal 10 vnt. B5 nuo 1999-2004 modeliai, apie 5-6 vnt 210 CDi, 211 Cdi na ir seni ir nauji sharonai ( pas senus transmisija germany , pas triptronus - japan )
su pasatinem dezem aplamai zopa pradzioje budavo , po 2000m modelio hansas padare pakeitimu ir jos pradejo dirbti gerokai ilgiau. Su MB deziu remontu aplamai nera bedu - padarai ir vaziuoji. Su sharaniniu triptronu ( deze turi daug ka bendro su Hondos , Rover mechanizmu konstrukcija) irgi po remonto bedu nera. Tik seno modelio prota knisdavo. Opelis aplamai nepakaltinamas.

niekados neremontuociau dezes,nes nesu mates,kad po remonto ji veiktu idealiai…srotas visagalis

orentuokis apie 2500-3000 lt + dezes nuemimas. JEi nori talkovu , duosiu savo meistru tel.

p.s. priezastis tikrai ne del tepalu savalaikio keitimo…rida ir tik rida su vaziavimo plonybemis.

Sveiki
gal kas esate susidure su T4 2000m 2.5 TDI automatines pavaru dezes gedimu,na cia siap ligos nesiruosiu nustatinet manau priezastis ilgai nebekeistas tepalas ir filtrai dezeje persijunginejant pavaroms is 2tros i trecia ir trecios i ketvirta uzsitampo masina kaip kad tepalo truktu,mane domina kur Vilniuje gerai talkovai pasiziuretu auto,nustataytu gedima ir sutvarkytu be jokiu burtu,gal kas esate susidure,kur tvarketes Vilniuje ar Kaune galetumte imesti kontaktinius tel. aciu Alus