AUTOBANGINIU lipalu gamyba ir uzsakymas

Siulau neskubeti su marskinelliais ir kepuraitemis. Ne visi gales bebkes i Kauna pristatyti - taigi bus kaip ir nuskriausti tuo atzvilgiu. Be to siulau daryti didesnio formato logo ant marskineliu.

Gegužinukę (maikutę) bent vieną tai paimsiu Šypsena

2Ostapas: neee Šypsena Giedrys tai px man…nieko nelemia beveik tie laborai-todel pxŠypsena…yra rimtesniu problemu su matematika,fizika(teorija),autocadu(teorija) ir panaseiŠypsena zinai vistik I kursas…Šypsena
o +dar kazkaip LT reikia uzsidirbti - tai nenueini i paskaitas -> ir daug "skyliu" (t.y. 0) prisirenkiŠypsena…va taip ir buna.

Ostapai>
Nu cia irgi biskeli ne i tema, bet man tai fizika deste tox Meilus ir amzinaatelsi Vosylius …ar prisimeni tokius?..Šypsena

2 autobadas

Mauras atliko juodą darbą - mauras pasitraukia Šypsena

TMZ
tai ka, Giedrys per fizikos laborus visai baigia papjauti?? Cha cha, ka darysi - jis toks, kai jis atejo pas mus i antra kursa pratybu fizikos destyt, tai man sokas buvo, o dabar va kolegos , kartu dirbam. Nors chebra ji ir Zvirbli (dar vienas fruktas)ir po 20 metu baige universiteta atsimena.
sorry cia truputi ne apie automobilius Šypsena Šypsena

esmi, nesamone, netikiu. Vakar buvau PicoLine, spausdinau reklaminius bukletus, is 30 cm atstumo neatskirtum nuo fotografijos… Nesuprantu.

autobadai, jus apgavo. PicoLine gali spausdinti ir silkografijos budu, bet tada reikia didelio kiekio, arba gali spausdinti iprastai. Tada bus ir visi pustoniai, ir minimalus kiekis neribojamas, tad gali buti su visais nickais. Lapas A4 kainuoja apie 8 Lt.

blyn darbais ir mokslais uzsivertes nerealiai, retai kada turiu proga uzsukti cia
sorriuz us inkonvyniencus del mano neatsiuntimo emailo del lipalu…tikiuosi jau fyskas tvarkoj Šypsena

with respect,
TMZ

tai man irgi reikia…sorry,bisky miegojau…Šypsenadel babkiu susitarsim…pervesiu y saskaita ar atvez kasnors…aciu

bet nepamiskit manes

SIULAU LIPALUS DARYTI TIK SU NICK’AIS, KAD PASKUI NEPRADETU KUR NORS KLAIDZIOTI!!!

Maikutes. Tris. Za razumnuju cenu Šypsena

Gal su maikutemis ir kepuremis palaukime…Visdel to paskaiciavus cia mus visus nemaza suma gaunasi…Pirma baigiam reikalus su lipalais o paskui meete suderinsim ir sumesim bafkes ant maikuciu bei kepuriu…Manau kad taip bus geriau…

2 esmis

tu kokius logus siuntei? Mes su autobadu derinam galutinius variantus (koreguojam iki paskutinio siulelio). Atsiszvelgiant i tai kas nutarta ankstesniose diskusijose, norim kiek sumazint. Taip pat reikes uzsakyti lipalus ir be remo nickui (tiems kas nenores jo rasyt).

Del detaliu parasyk man [email protected]

Shiaip tai turim mumi su hollow problemike, ar yra kas ish Panevezhiaus dar be musu shiame forume, nes shiaip tai labi jau norime mes tu lipalu, bet su atvazhiavimu - klausimas, kas bus panevezhy priesh taij ir po to?

Istiesu esmis telefonu pasnekejo, o as i Pikoline nusiunciau visa info su paveiksliuko pavyzdziu… Belieka sulaukti atsakymo…! Ostapo irgi kol kas nepagavau, jo nebudavo kabinete…! Pagal dabartini sarasa yra 21 zmogus norintis gauti lipalus. Taigi is viso 63 lipdukai. Is kuriu 10 be nicko. Likusieji su nickais. Dydis 15 x 6.18 cm. arba 544 x 224 pixels. Svieciantis bus uzrasas "autobanginiai", nickas ir logo paveiksliukas.
Tai tiek informacijos apie lipalu gamyba…!

Beje galiu isvardinti visus kurie pageidauja lipalu: obadas, Foxas, Buzelka, ArunasF1, Kestutis(westerndigital), M_k_s, Simon, makavelli, ddt, mikrobas, pranuX, chiortAz, Rita, Eos, Gintas, savass, papulka, ess (esmis), Hollow, ostapas ir Lina.

Taigi kreipiuosi i forumo senbuvius ar juos pazistancius: neturiu tiksliu ziniu kad tikrai lipalo nori TMZ, dewgonas, GreenLady, Badas, bole ir Viste… Jei kas galite skubiai praneskite jiems kad susisiektu su autobadu e-pastu arba SMS: 8-299-82 559. Priesingu atveju lipalai nebus gaminami…!

autobadai, gal paskelbk viesai. Ir gal registracija galima padaryti taip pat ir per foruma, gal ne visi maila turi.

Svarbi info autobanginiams…!

Dekoju uz aktyvu dalyvavima autobanginiu klubo geriausio logotipo rinkimuose…! Rezultatai susumuoti ir zinomas nugaletojas… Tai savass pasiulytas logo (autobanginiu svetaineje/logotipai puslapyje/paveiksliukas Nr.3/1 ir Nr.3/2 : http://www.free-hosting.lt/banginiai/banginiai/Logotipai.htm ).
Pries pradedant lipduku su logotipais gamyba, reikia zinoti kam ir ka gaminti. Del to sumanyta tokia tvarka:

  1. Jus elektroniniu pastu man ( [email protected] ) atsiunciate patvirtinima, kad tikrai norite gauti lipdukus su autobanginiu simbolika.
  2. Nurodote tikslu savo nicka kuri norite matyti ant lipalu (atkreipkite demesi i mazasas ir didziasias raides). Jeigu nenorite ant lipalu matyti savo nicko tada pazymekite, kad nenorite ir padarysime lipala su logotipu Nr.3/1, t.y. toki, koks numatytas deti ant marskineliu.
  3. Nurodyti veikianti elektronini pasta (periodiskai tikrinama) ir/arba kontaktinius telefonus (tam kad iskilus klausimu ar kazkokiu problemu butu galima operatyviai susisiekti)… Jeigu telefonu naudojates ne jus vienas, nurodykite ka kviesti …!
  4. Lipduku gamyba kainuoja pinigus, todel organizatoriai privales investuoti tam tikra pinigu suma. Del to prasyciau pateikti pasiulyma kokiu budu bus atsiimti lipdukai ir sumoketi uz juos pinigai. Zinoma geriausia atvykti i Utenos raj. organizuojama meeta (geguzes 5-6d.). Kas negalite, pabandykite igalioti kazka kita. Kas nezinote galiu informuoti, kad Kaune galite susisiekti su manimi arba ostapu, Siauliuose - su Foxu, Vilniuje - su ddt, makavelli, mikrobu ar kitais…!
  5. Kadangi mus spaudzia laikas, tai prasyciau savo apsisprendima padaryti kuo greiciau…! Geriausia tai butu iki s.m. balandzio 25 d.

Lipduku gamyba organizuoja ostapas (jo pazistamo firmeleje).
Orentacine kaina 3vnt. - 3 lt.

autobadas…

Pastabos:

  1. Jei iskilo klausimu, neaiskumu ar kitokiu problemu galite drasiai manes klausti e-pastu arba SMS : +370 99 82 559.
  2. Neatsiuntusieji laisko ir neivykde jame numatytu salygu, si karta lipalu tikriausiai netures galimybiu gauti. Taciau tokiu atveju noreciau kad per daug neliudetumete, nes lipdukus bus galima pasidaryti ir veliau. Juk autobanginiu turetu tik dideti…!

Beje, is principo galima registruotis ir forume, bet salygos nesikeicia…!
Is visu gavus laiska, isiunciu patvirtinimus ir pasitikslinimus, jei kyla abejoniu…!

Taigi reikia viena karta viska nuspresti kas ir kaip…!
Uzsakymus galima siusti man, Badui arba ostapui… Tik pirmiausia reikia pasitarus nuspresti…! Taigi kolegos atsiliepkite ir netormozinkite, laikas nesnaudzia…!

Ostapai ir Badai atsilipkite ir susisiekite su manimi e-pastu !

AHA…