autobanginiams tokiems kaip makavelli

miela Brigituke Gėlės paskaityk temoje <o buvo taip > pradzia !

Brigituke rašė:

mielai prasom…
o shaip abejoju ar ten makas rase… nemaciau nesiginciju tiesiog ne mako stilius…(ten kur neo citavo…) o kada meetas nezinau…
ir as pvz niekada nedrisciau teigti kad autobanginiai - vierchai ar pan. nesamone visi tokie patys esam… ir ko cia putotis del kazkokio nesubrendelio zodziu…

laimute rašė:

butu pareiskusi savo nuomone auto forume apie Jusu myta panasiu tonu kaip Makavelli, ar labai daug butu susilaukusi tolerancijos ir supratimo? ================================

Mmdaaa… Radau.

Man naturaliai geda del makavellio.
I"m really sorry.

Makavelli >> idealaus autobanginiu meeto dar nebuvo.
Suprantu, keistas,tarsi parodomasis buvo 30+ klubo kurimas, kurio eiga buvo placiai aptarinejama net ir paciu 30+ forumo dalyviu, del ko buvo galima karstai ir intensyviai gincytis, kuomet tavo ironija ir sarkazmas buvo suprantamas ir tikrai reikalingas, bet kad taip lazdavot meeta - nu kaip ce pasakius… Bent jau be situ, eee…- beep’'u… galejai.

O man patiko 30+ meet’'as, nors ir ne Klaipedoje, o VilniujeCha cha Tikrai nesedi niekas ten ir elektros kainu neaptarinejaŠypsena O liaudis tikrai coolGerai

2 laimute> O tu uzsuk i autobanginiu meet’'a, paplepesim, senas dienas, kai tu mane viena ant ledo palikai ant mano silpnu peciu uzkraudama didele rinkimu nasta, prisiminsim, po Taurė islenksimCha cha

2makavelli
ar ne geriau pries rasant pagalvoti Šypsena)))

makavelli skundesi:

… man jau nusibodo dvidesimt sesis kartus kiekvienoj zinutes skaityti kaip ash Bronxe tapau gatviu shlaveju brigadininku ir panashias nesamones, kur jusu kolega trjnoj kartojo nes springdamas… O paskui stebites, kad ash jus keikiu ashtriai… Saika ir jums reikia turet Piktas

ramiau ramiau pilieti, jei jau sakai kad sugebi pamatyti ir pripazinti savo klaidas, gal pazvelk kodel tave taip jau visi puola - dazniausiai del to kas pats pasakai ka nors, lepteli pradzioje kaip ir si eilini karta, bent jau as tokia nuomone susidariau per 1.5 metu skaitinedamas forumus bangos Liežuvis
o del gatviu slavimo - dazniausiai toki tau titula duodavo po to kai lietuvaicius pavadindavai gana nepadoriai, taip kad nenada lialia Cha cha

2flyer Šypsena)))
Gerai Gerai Gerai

OHO-geras.cia idomu pas jus…yra su kuom pasigincyt,ne kaip autopacuku forume…

ai haroce spekuliante duok babkiu ir eik pas many i bara Kietas kiausius dazyk zydrai ,bo busi nesuprastas Mirkt Gerai

nelabai man tas raudonas spoileris… geiau jau juodas ir radona lempa…

drausi ar nedrausi visi kaip dejo taip ir des Cha cha

Nes floodas didzhiulis gaunasi…

kodel negalima?

Kashkada kashka skajchew kad negalima det shio grajaus screenu, arba ne taip suprataw Cha cha