Auskaras liežuvyje

ieax…niu per sawaijte lgeuwseij …Šypsena seijp pradurymo procedura nebaijsy …Liežuvis liapaj greijt vyskas vyxta …Taip

ne nenoriu

as irgi nesidurciau…Ne

teij aijsq …Laimingas jej nepatynka teij ir nereijkia …Taip

ir po savaites jau viska gali daryti, valgyt ka nori ir t.t.? Nera pavojaus kad gali uzsikrest ten zaizdele ta ar ka…Nekaltas? m?

Bet man wistiek nedaejna kaip galima 3men nepamatyt kad pas dukra liezuwyje awskarasŠypsena

Atrodysi (berniukam) kad gali juos daug kuo ismokytCha cha

Levereti jup …galy net dar anksceuw jej teuw liezuviukas nebeboona istines…Taip tereijkia tik nusipirkti skyscio irpo kiekvieno walgymo pradzioje skalauwty …Taip

krista21 jup zynauw…mano mama bisky durna…Laimingas bet tada ir tetis tox…Taip gal paprasceuwseij jie to nesitiki …Drovus

blynas o tiu noretum is jos ka nors ismokty Liežuvis ???

Oj daug koCha cha Tik man dar nuo vaikystes alergija mokytojams (KRYSTE suprask teisingai)Laimingas
O auskariukas pas panele man patinka,grazu kai paneles bando atrodyti …“skanesnes”Niam niamCha cha

blynasniu teij jos tada ri yra skanesnes …Cha cha gal …Drovus … niu wat idomu bootiu su bernu su auwskariuku pasibooockynt …Drovus

susikabintumet auskarais ir vaiksciotumet po miesta ieskodami poliklinikos kad kas atkabituŠypsena Su mano ausim nenori pasibuciuot,ten nuo seniau yra skylute auskaruiCha cha

blynas kad gal nia dekuij…Cha chaCha cha nors tiu ir liapaj giaras…bet kazkajp nenoriooo…Drovus Taip

Tokia ausis!!!,nu ziurek paskui gailesies,ne kiekviena diena as siulau savo kuno dali kuria norsJuokiasi

blynas niu ok zynosiu …Laimingas bet zinok vis tiek atsisakysiu …Cha cha manes auwsys netrauwkia Drovus Taip

O kas traukia,as daug ko turiuTūsas

ty wardynk ka turi Laimingas TaipDrovus

i fotke paziurek ir rinkisAlus

teij ka tik is foto galiu rinktis Liežuvis ???