Aukštųjų mokyklų reitingai (ir nereikia varyti ant kolegijų)

Ne visi genijai ir prasedeja visa pauglyste prie knygu kad istotu i vu teisia, beja jei tau idomu tai dabar tesininkai neranda darbo nes ju kaip pris*shikta, o kas darysis po poros metu-baisu ir pagalvot Cha cha

Valstybinese reikalauja universitetinio akstojo Šypsena, bet tik pakolkas, kaip pvz lt universitetai nepripazysta kolegijos bakalauro, nors beveik visos europos salys pripazysta Nekaltas

kam pripazinti kolegijos diploma jeigu visi zino kad ten mokosi luzeriai? Nekaltas

Bla bla bla… geriau nuo to pasidarė, kad nesamonę parašei? ------- O šiaip sutinku su ta nuomone, kad teisininkai kokybiškiau paruošiami univeruose. Teisė yra specifinis dalykas [kaip ir pvz., kokia medicina], tad kolegijoms dar reikia gerokai pasitobulinti šių sričių atstovų ruošime.

aga as parasiau nesamone, o tu su tuo sutikai, biski neapsisprendes matau Juokiasi

Pro kuria ten tau vieta luzeriai? Nekaltas, Idomu pati kur mokais? Nekaltas

turejau galvoj procentu univeru kodel nera. nesikabinek prie zodziu…

paprasciausiai i kolegija stoja tie kas neistoja i univera. o ne atvirksciai Liežuvisas istojau i ktu vadyba, ten kur ir norejau Liežuvis

As davaiu tiesiai i kolegija pvz Nekaltas, ir koks gikonkursas buvo pas tave? Nekaltas, kieki viena vieta? Nekaltas

38 o tu egzus laikei valstybinius>? kokiais balais islaikei?

Dar kartą perskaityk mano postą. Sutikau aš ne su tavo nuomone Blogai

visose salyse teisininkai svo studiju metus apibudina kaip pacius sunkiausius, nereik noret, kad baiges kolegija ir bamba kases konstitucinio teismo teiseju butum. zinios ir diplomas reikalingas o ne pasigyrimas “nieko mes nesimokom, nusirasinejam, sh voliojam”(ka girdziu is 99% savo pazistamu studijuojanciu kolegijose) + mamka anakart kalbejo su savo pazistama. ji ten vienoj firmoj savo padalinio vadove, dirba administracini darba. tipo neranda zmoniu ka priimti, tai prieme tokia pana is kolegijos. tai tipo nespeja atlikt darbo, dokumentus slepia, o visa diena mirce sedi. tai tox cia kolegiju paruosimas ane?

pats pripazisti akd teise geriau paruosia ir manau nesi toks durnas kad sakytum jog kokius finansus, ekonomika, vadyba, kalbas ir daugeli kitu paruosia geriau kolegijos. Nekaltas

Tu pirma pasitikslink apie kokias kolegijas ir kokias specialybes kalbama… Pas mane grupioku yra isr is vu ir vgtu ir neslepia kad yen kur as mokaus yra ne engviau nei per plauka Liežuvis

Neneigsiu, tokių yra Taip Bet univere irgi ne šventieji. Tokių asmenų likimas aiškus ir tai rodo skaičiai, kad beveik 30-40% studentų iškrenta po pirmo qrso (VIKO EIF). Tai labai natūralu ir labai gerai. Taigi, kas nori - mokosi ir pasiekia savo tixlų, neswarbu kur - kolegijoj ar univere.

Ne blogiua Liežuvis, bent vilniaus kolegijos ekonomikos fake (kieciausias is visu kolegijos) ne prasciau, nes visi destytojai arba vilniaus univeroj desto, arba docentai, arba mokslu daktarai Mirkt

Pas mane gavosi 1200 zomiu i 35 vietas Nekaltas, egzu nelaikioau , kam man jie? Juokiasi

Teise yra išskirtinis dalykas. Finansai, ekonomika - dalykai, kuriuos kolegijos išmoko tikrai neblogiau nei univerai, o apie toki dalyka kaip vadyba : tereikia analitinių sugebėjimų ir be didelio moxlo galėtum organizuoti kokią nors veiklą. Aišku, reikia tos teorijos, kuria vienodai gerai teikia tiek univerai tiek kolegijos, bet kaip ir sakiau - tai l. priklauso nuo pačios asmenybės sugebėjimų… Beje, aš čia visur TIK apie valstybines kolegijas.

EIF kiečiausias Liežuvis Cha cha

Juokiasi Juokiasi Juokiasi