Auksinis jaunims

Qwasas, aš kai Melgoj pamačiau viduje, kaip anie dirba - atšoko fantazija. Cha cha

15min.lt/gazas/naujiena/autorinka/1-tukst-euru-uz-maziau-t arsius-automobilius-nuo-lapkricio-220-1216560 šiandien straipsins, ryt jau bijau eit į turgų klausyt nesamonių Juokiasi

kažkada Melga buvo lyderis…dabar tik kainu paklausk užeinu karta i 5 metus Cha chavaldiška buvau nuvaręs…tai jaunikaitis iš Alytaus pirma diena dirbo…pz pz…as jaum ratlankiu neduočiau plauti…o jis jau ir keltuvu mašina kelia ir su puška sekretkes nušaudo…toliau jau nedaviau reikštis, jaučiu dar būčiau ne tokių bajeriu prisižiūrėjęs Juokiasi

Algirdėkai nu ka padarysi, reikia gi formuoti nuomonę Juokiasi

Klaipediskiai, kur padangas montuojates? pamenu kazkas gyre lyg birutes g. garazuose nebrangiai montuoja? Nekaltas

Aš tai sakau ačiū Melgai - jie mane išmokė su šniurais pačiam tvarkytis. Cha cha Cha cha

Realiai net nebežinau kū daryti su montaznikais, nesvarbu kur montuoju, visur kazkaip ok, bet blia del svareliu neisivaizduoju kaip ir ka, per sezona, tiksliau i pabaiga nulaksto, kad ir kiek sakau, kad klijuok normaliai, vistiek nulaksto. Čia man vienam? Paplepėkim

Man tai surūdijo or smth. Cha cha Melgos. OEM svareliai, kaip nauji. Dr., tiesa, gi pats supranti, kad ne klijuose esmė, o švariam paviršiuje ant kurio klijuoji? Cha cha

Nulaksto Taip

važiuoju servisan, kur mašinas tvarkom ir ten keičiu. Net nžn kur reiktų kitur važiuot Nekaltas

bytwa, du draugeliai turi montažkę prie daugiaaukščių garažų debreceno gatvėj. Patys ir dirba, tai manau normaliai padaro. Vienas su barzda eivis, kitas toks aukštokas gufis MirktDar vienas pažystamas daro bazej, bet pats nedirba, turi tik pagalbinių tai nžn. O tas birutės g, tai turbūt čia ryčka, buvęs imtyninkas irgi gerai pažystu. Daro normaliai, bet yra kas piaigiau + pats nedaro.

Auri, nu ok Cha cha rataJ naujai perlieti buvo Taip

darenas, apie Aivara sneki? nu ana sezona jis biski ten kosmosiuka prase uz montavima Ufff nors dauguma jau belekokias kainas saude Ufff ApsvaigęsRafinuotas, tai bus nuolaida jei pasakysiu, kad nuo Rafinuoto? Juokiasi

15e geras montavimas, R19 Nekaltas

Algirdai, cia tas pats montuoja kur apdraude f10 kasko uz 600-700€? Cha cha

Tai algirdekas vienam ratui kaina pasake Taip

Pirksiu padangas, ismusiu montavima uz tai kad perku Cha cha

Dr., tada nežinau. Cha cha

Dr002 visada taip darau Cha cha

This is life dream…soriukas, del rankos paspaudimo… Juokiasim.delfi.lt/veidai/eteris/article.php?id=82516201