™ Audio: muzika automobilyje

tai va ryt varau pirksiu magiuka i bmw reikia kad butu su 4 linijomis. tai koki patartumet pirkti isvaizda tai man nereikia ten spalvotu svarbu kad butu juodas ir apsvietimas morkinis arba spalvotas. tai kokia jusu nuomone pagal garso kokybe geresnis nes galingumo nereikia bus jungiamos tik linijos. Pats linkciau prie clarion.

ir dar turiu laidu 10m tokiu neblogu seniau jomis buvo koloneles pajungtos ant laidu uzrasyta "monitor speaker car cable 4x1.50 QMM" tai ar tiktu man tokie laidai linijoms jungti?

2 dzaulis
clarion’us 2 turejau, patiko man jie labai ale nepatiko pinigus moket uz tvarkyma. pirma pirkau su uzlenktu stepru, pakeiciau, po 10 men vel uzlinko. prastumiau, ir nusipirkau naujesni. nu ir po 5 men ir tam stepras uzlinko. siaip ir meistrai man sake kad ju steprai nelabai laiko.

turi vokiska masina ,pirk vokiska maga.
siulyciau imt blaupunkt ka nors is skyline serijos.visi blaupunktai laiko atminti,vistiek juk istraukinesi,kam tas papildomas vargas reguliujant kiekviena ryta
Kietas

pasigirsiu ir as pirkau clariona db238r 4x51w is alto nauja su garantija groja . kokias kolonkes patartumet susidet. daba gale gamyklines blaupunkt 100w prieky tik 10w.

2 dzaulis> pirk blaupunkt travel pilot. Nenusivilsi

O ko Alte patarimo neklausei?

Sweiki iskilo tokia problema su clarion cd Idedi maga ijungi radija pradeda trasket ijungi kompakta groja biski geriau bet ner garso isvis beveik vos girdis uzvedi masina radija ir cd biski garsiau groja kas gali but?Ir kiek gali kainuot remontas?

Patarkit koky suba isimest.Noriu i panele.Turiu stipriaka xxl amp 450 4X175.Noriu subo i panele.Kokio galingumo but geriausias?Kokios firmos ir pirkt kokioj evitoj ar naudota.Galiu isleist apie 200 lt.

uz tokia suma tik naudota ikirstum,ir to neypatinga

Spekit, kiek masina su keturiais 16cm midbassais (po 40-50w) gali dB pripust? (SPL’ui neruostas variantas)? Šypsena

+,-100dB Nekaltas Cha cha

Kiek supratau, tai ten pas tave stovi visa originali BMW garso sistema. Jeigu taip, tai nieko ten nekeisk, nes tas stiprintuvas labai kazkoks keistas ir prie jo normaliai nepajungsi kitokio mago. Ta prasme pajungsi, bet visai neskambes. Bandem mes ne viena pajungt ir su skirtingais magais. Jei nori tai reik det ir kita stipreka ir visa pravodke keist. Vienu zodziu nemazos investicijos.

Sendie 122,xx priputem Šypsena Masina - Toyota MR2 Šypsena Ir dar karta pasikartosiu - masina SQ o ne SPL Šypsena Ce be jokiu subu ir kt.

mazda xedos 6, su originaliom kolonkem arba subu nerealiai viskas barska, prikyje duryse kolonkes barska, gale palangej barska, o isidejus suba isvis baisu.
kiek mazdaug kainuotu padary kad nebarsketu ir kokiu priemoniu reiketu imtis ar tiesiog patiket tiem kas tuo uzsiima, bet klausimas kiek man tai kainuotu ?
aciu

Sveiki, noriu dėtis garsiakalbius į mašiną. Būtų įdomu sužinoti, gal kas yra susidūręs su rusų firmos ORIS garsiakalbiais. Nes palyginus su kokiais nors JBL`ais labai jau jų kaina nedidelė, o skamba tikrai gerai ir išvaizda puiki. Iš anksto dėkui už visus atsakymus ir nuomones.

Prk iš manęs HERTZ HS-300, 30cm, RMS 350W, MAX 700W, be dėžės, nenaujas, bet geras.

http://www.dials-d.lv/review_hertzhs300.html

NOT

Koaksialai Clarion SRR1728

110lt

16,5cm
RMS 30W
Max 120W

AURUM seriją montuok !