Audi TYP81/85 fanai PART II

turiu naudotus amortikus, abu firminiai, l.geri po 30 lt.
sedynes 90-kes galiu atiduoti rudas veliuras po 15 lietuvisku taloneliuCha cha

VYRUKAI - MIRTIES TASKAS UZPUOLE?? Cha cha Juokiasi

Speju, kad jus Vilniuj man reikia Klp-Siauliai-Pnz
Amortiku reikia galiniu. Buvau dagryje, sake amortikai po 180lt. Jusu kaina labai viliojanti.

Cia perehodui mortikai po 180LTL??? Vau!

turbut pilna bagazine irankiu ir atsarginiu daliu veziojiesi,kaip mano uosvisCha cha
pa strym abyciamJuokiasi

[/quote]

Ne, tada draugo mama is garazo isvare, nes po 24val. jau buvo… Cha cha

Taip, 180+50lt uz keitima, bet gal kaipnors ir pats pasikeisiu, fima Monroe. Jau radau pigesniu Cofap po 90lt.

Jamk cofap;us Mirkt

http://img114.imageshack.us/my.php?image=img2255bj2.jpg
Enjoy Kietas

As siulyciau BOGE Cha cha

Dar vienas klausimas. Radau visai nauja BOSCH paskirstymo dirzeli savo audei. Ar nieko jei jis 5-6 metu senumo? Pasirodo tevas ne karto nekeite jo, buvo nusipirkes, bet kazkodel nekeite.
Ps. pas mus ji nuvaziavo apie 130K km, neaisku kiek pas vokiecius. Oro filtra teko pakeisti po 80K km, nes variklis netraukt pradejo, jauciu ji vel reiketu pakeist, 50K km visgi nemazaiNekaltas.

Del dirzo palankstyk jei itrukimu nerasi gali det nors as vis del to nauja deciau.Isitrauk filtra ir apziurek kaip jis apsineses, jei nepatiks tau jis keisk.Cia jau nuo pacio priklauso.

…Idomu, kiek kai kurie dirzai sandeliuose praguli… Ar turgui perkant. Cha cha

graziai uzsidejo Gerai dabar tik nudazyt beliko

na bent pas mus tai eina greit. ypac populiarus.veza ne is toli tai greit prasisuka.o turguj tai patyliu…

ble ble… kur ziema nx Kvankt?Piktas

Dar klausimas. Kiek jusu audi naudoja? Pas mane tokia dietos prisilaikanti. Kai pirkom buvo uzmiestis 6,5L(lakstant daugiau 8L neima), mieste 9L(mieste nelakstem).

mieste tai koki 13 kazkas, aij nzn… tiksliai neskaiciuoju Ne

nebus ziemos NeUžsispyręs

pagalvojau, gal bus idomu jums: http://video.google.com/videoplay?docid=-1370390418907086777&q=gro
up+b+rally

1.5val best of group B Kietas
p.s gal kas zino, kaip imanoma is tokio stiliaus saitu parsisiust tuos video?

turiu sita kompe Kietas