audi 90 quattro, dohc +/-

jo o nuo 92 metu pradejo gaminti su 230 ag ir 6 begiais ir avantais ir tik dar kaskiek veliaus S2 sedanai pradejo eiti

originaliai siaip tai audi 90 turbo nebuvo
kai prasidejo eiti audi B4 tai tokiu modeliu kaip Audi 90 nebeliko viskas buvo vadinama audi 80 ir sujungta i viena
is Audi 80 ir Audi90 senu

taigi audi 90 turbo originalu nebuvo

nu kvatrine gana sunku prasukti ratu del to kad ji kvatrine
cia jau taip padaryta
del to ir gerai is veitos eina
o tie isisbegejimai mazesnsi iki sismto arba max greitis mazesnis nei ne quatro
ir ne todel kad quatro o todel kad quatro svoris didesnis masinos

taigi ir rasau, kad razgonas tas pats gaunas iki 100, nes pas quattrine startuojant ratai neprasisuka, o veliau siek tiek liudniau

taigi ir as rasiau, kad itakos turi ne tik, kad quattro, bet ir perdavimo skaiciai kiti Mirkt

teisingai svoris didesnis, taciau kad ji greiteja leciau del svorio kaip sakai - nesutikciau Ne
Greiteja taip pat, nesvarbu kad sunkesne - kitox perdavimu skaicius salygoja vienoda pagreitejima iki 100km/h. O po simto - quattro pralosia, tas teisybe

taip mase atrodo 110kg didesne. Siaip esu skaites, kad bent jau coupe quattro ejo su dviem skirtingom dezem, kuriu skyresi perdavimu skaiciaus (turiu omeny tam paciam varikliui). Vienos su ilgom pavarom, kitos trumpom. Paporinkit koks teorinis skirtumas. Su trumpom tai speju mieste ekonimiskesne ir razgonas prastesnis ar nea?

Nenoriu vėl klysti bet man atrodo trumpesniais bėgiais bus razgonas geresnis nes greičiau apsukas guldys

Bet saibas reiks dazniau mest.
Vienzo minduska davai destyk Cha cha

IMHO - su trumpesnem saibom razgonas geresnis.
Tuoj surasiu duomenis paprastos ir kvadratines dezes

Tai gerai dažniau mėtysi bet tau sukimo momentas didesnis bus aš savo keičiau tai dabar greičio mažiau bet startas geresnis.

aisku.

Bet taigi yra ir silke 2.3 Turbo quottro!

silke nera audi 90 Ne

Jo yra 2,3 turbo 121 kw 240niutonu

nu keliom desimtim per daug parasei man rodosCha cha

yra,bet ne 2.3 o 2.23-didelis skirtumas pripazinkimŠypsenao niutonu tiek kiek parase tiek ir yraTaip

2.3 turbo nera
yra tik 2.2 turbo
o dar senais laikais kai buvo S1 tai buvo 2.1 turbo

bet juk ne 2.3 o 2.2 turbo

Jei kada vel pamatysi, pranesk man - as paimsiu ir dar tau brangiais velnio lashais atsidekosiu Girtas Girtas