Audela

quattre> kiaule - 2011 metu etalonas Šypsenavisom prasmem Kietas

Kai persedau is c5 i tokia, tai vietos akivaizdziai truko, bet kai gale retai ka vezioju, tai visai normalei. Bet tokia turbavykas su automatu Blogai nors ir 3.0 v6 su automatu dar didesnis Baisus, vien del to paemiau mechanke Apkabinimas

automatas lagina baisiai?

Ant turbavyku jo, o ant 3.0 tai isvis kazkoks nesusipratimas, automatas iki simto per 8.7s, o mechanke, pagal viena kataloga, per 6.9s, pagal kita 7.1s, tai ieskodamas net neziurejau i automatus.

teko girdėt, kad neturi padorių automatų audelės Nekaltas

turi dsg Taip

tureta tokia 1.8T quattro mechanas, beja is amerikes, tai 125kw, ejo gana padoriai Taip o kiek pas manjaka kw, kad jis cia draskyt kazka galvoja? Cha cha

turiu tokia dyzeline 04m galo 1,9tdi, vienintelis vienintelis pliusas garso izoliacija kuri tikrai net nustebino, daugiau tai man nesusipratimas,o ne automobilis

suvalkas> 150kw

uztektinai tikrai, bet kad draskyt kazka, tai kazinau Nežinau

mindosai - kiek turi dauguma automobiliu? 200kw ir daugiau?

E39 buvo ivertintas uz “kratala”,o vat a4 labai minkstumas nustebino Juokiasi

huntero, o su dauguma automobiliu zmones drasko vienas kita? nelabai atsimenu kas mane lenke paskutini karta, o as tikrai nelakstau ir tik 103kw Nekaltaskipsas, kas juokingo? a4 daug minkstesne uz bmw3.

MinDosaS> niekas ir nesako,kad a4 ne minkstesne uz 3er…bet iki e39 vaziuokles darbo tolokai,nors vat apzvalgininkas nemegstantis bmw sake,kad yra atvirksciai Juokiasi

su e39 nevaziaves, bet ir klase kita. vasara saviske isbandysiu su R18 Cha cha

Audi is nuotraukos vaziuoja minkstai, nes jos dar nespejo sugadint lietuvos tiuningo meistrai. Vaziuokle ir ratai standartiniai.

kipsas > nu bl… jei ta pacia gatve vaziavau ir su bmw ir su afdi… nu ir skirtumas kaip diena ir naktis… audi zenkliai minksciau pravaziavo… Šypsena tai ka man dabar daryt… meluot ? Juokiasi

Nesekt pasaku Cha cha

oh tu bl Cha cha vazinejau sia savaite su tokia a4, tai jei ji minkciau tau vaziavo us e39, tai man idomu kas per lavonas tas e39 buvo Cha cha

Domo>ne bukleje esme,kai esi nusistates pries vienokia ar kitokia marke Cha cha