Atstumtas vyras

arviuz, a tu ką, giliau kapstyti pajėgi Mirkt…svarbiausia, kad viskas baigėsi gerai, ane.
Buvo kadaise į mano jauną galvą irgi šovus eksperimentinė mintis. Kai tik ją realizavau, ech, taip ir buvo suprasta Liūdna : ‘…tarp mūsų jau nieko negali būti; aš tau jau nesvarbus…etc’. Pradėjom žaisti ambicijom, išdidumu: kas pirmas… O aš nedrįsau pasakyti, kad tai tik laikinas žaidimėlis. Stipriai užgavau vyrišką savigarbą.
Tiesa vėliau buvo panašių dalykų, bet baigėsi kitaip Gerai Mes tiesiog labai gerai pažinojom vienas kitą…Mirkt
Ką noriu pasakyti: eksperimentais net labai rizikuojame prarasti didelę gyvenimo meilę…

… o manoji ex su panasiais eksperimentais tiesiog suarde seima…

Matyt, pabudo mano moteriškasis pradas Šypsena
bet šiaip-džiugu, kad yra dar žmonių bandančių įsivaizduoti save to KITO vietoje (deja, kaip matau, beveik visi tai pamato post factum, kai demedžas jau padarytas).

Taigi, mergiote, nekvailiok, arba gali pradėti rašyti ilgą-graudulingą acisveikinimo laišką Nustebęs
Arba jei experimentas pavyx, ruoškis acakomajam experimentui-pwz, pamatyti savo mylymajį gatvėje už rankutės susikabinusį su kita. Šiaip, experimento dėlei (aišku, tu tai sužinosi tik po poros mėnesių šiek tiek pasikankinus). Ar bandysi dar mylėti savo mylimąjį po paaiškinimo kad tai tik experimentas, o mintyse mintis “o gal kas nors tarp jų buvo daugiau?”. Ir nuoširdus atsakymas NE tavęs neguodžia ir nenuramina…
Ruoškis…

hjabaju cia madam ,larma making, azal dozal bojum ,asa bojum giodu boliu Kietas

Oj negaliu, pasidalykim idiotiskiausiais eksperimentais, kuriuos partneriai atlieka vieni su kitais Cha cha Cha cha

Pries daug daug metu, kai buvom vos tik susipazine ir jau labai stipriai insmyleje, mano Vyrai syki kazka parase ant popierelio, nukiso po knygom, o tada ruskanu veidu sako: “Zinai, as tave labai myliu, bet… buvo baliukas barake su kursiokais, mes nusigerem, pats nezinau, kaip atsitiko, bet permiegojau su viena kursioke”.

Manot, puoliau zliumbt? Liūdna Smugis buvo baisus, bet akmeniniu veidu liepiau susirinkt smutkes (tiek ten ju ir tebuvo mano barako kambary) ir nesdintis lauk neatsigrezus. Tai jis iseidamas sako - paskaityk ta rasteli. O ten: “As su niekuo nemiegojau, tave dievinu, ir norejau paziuret, kokia bus tavo reakcija” Apakęs Apakęs Piktas

Trumpalaike reakcija jam patiko, ilgalaike - ne. Nes vis tiek kuriam laikui isgrudau. Kol pyktis Piktas del nevykusio poksto atlego.

nu reiketu padet ant Moterys ir atsigerti Alus .jei situacija nevaldoma ,geriau susirasti geresnia MoterysMirkt

O tu ka jei patinka tai is karto ir i lova???patinka tai nereiskia kad myli!
Kietas man daug kas patinka!ŠypsenaŠypsenaŠypsenamanau reik geriau pazinti,o po to …galvoti apie kitka…Liežuvis

vat vat,as irgi taip manau!
ApakęsApakęsApakęs

atstumti t.y negulti su juo i lova!!!negi reikia aiskinti smulkiai!!!
MirktMirkt

LiežuvisLiežuvisLiežuvisMirktMirktMirktMirkt

Jooo… mes moterys keistos, jei lenda - blogai, jei nelenda - vėl blogai… Cha chaCha chaCha cha

[quote]
arviuz raše:
Dar gerai, kad gyvendami atskirus gyvenimus esame laimingi.

Laimingas? Esi, ar tik manaisi esąs???
O dabar pagalvok: pats niekad neeksperimentavai??? Nebūtinai pagal aukščiau pateikta scenariju, bet in general… Maždaug: "ai, kam čia aiškintis - pažiurėsim kaip čia bus… ir kuo viskas baigsis" ar pan.

=]]]

Juokingas. Šypsenair del to labai mielas Mirkt

labai jau nenaturaliai pistoletus laiko Cha cha

ai, geriau Flinstouna patalpinkit

…bet vistiek Myliu Myliu Myliu