Atsirado protingas vyras ir patenkino....

hm… negąsdink manęs Near negana, kad visi vyrai Kiaulė ir apsirengt neturiu ką Žliumbia

…nereikia apsiriboti tik rankomis i b.ybiu Ne Liezhuvis duotas ne tik skonio receptoriams auginti… Laimingas

Baigimui turi itakos ir instrumentas, bet as manau, kad tai labai priklauso nuo atsipalaidavimo ir pasitikejimo Šypsena)

jo, liezuviu galima ne tik skandalus kelti Cha cha

erudicijos manau Pavargęs

…o tu nuoga dar grazhesne nej apsirengus TaipCha cha

…plet mergos Piktas…nuo jusu shneku man erekcija Pavargęs

Kartą vienas taksistas, žvaliai merkdamas akį, paklausė: A kur jūsų vyras dirba? Aš atmirksėjau atgal: A kuris? Gal tikrai tų vyrų reikia kelis turėti, jeigu neįmanoma surasti, kad būtų ir protingas, ir darbingas, ir nenuobodus, galų gale. Labiausiai mane linksmina, kai su metais jie darosi vienos sporto šakos propaguotojai - dešinės rankos nykščio energingo spaudymo, perjunginėjant TV kanalus, sporto didmeistriai. Visą laiką įdomu, a kaip kairiarankiai tai daro? Patirtis, bėgant metams, vyrų pažinime darosi tragiškai neparanki. Kietas

eik už spintos Juokiasi

Na tai gal pagaliau prisipažinsi, jok moki kokybiškai čiulpti???

NAZI, atšok nuo manęs!!! Piktas Piktas Piktas

neparanki kam? Nekaltas negi tau paciai?

Akurat, Kabuki. Negi čia ne vienas Ruporas protingas? Šypsena

Ruporas ne protingas, jis ge ni jus Taipnors velniai zino kaip tas zodis genijus rasosi… daznai i ji as dvi papildomas raides irasau Nekaltas ir jei jas dabar dvi ismesciau tai gaunasi , gaunasi … o viespatietie su viespaciukais kas gi cia gaunasi Apakęsruporas - genijus. ismetam Ni , gaunasi - gejus Apakęs Apakęs Apakęs

…o ko ten???..padrochint???..

tienti, ir tu protingas, pupuliuk… Šypsena

Pavareiiii… Apakęs

…o man vat mintis tokia parejo: rejk organizuoti mergom mokamus chiulpimo kursus…bucheu mokomoji priemone Taip… …hmmm…ir malionuma patircheu…ir babkiu lishnu acirastu… …ka manotia mergos???..

tuoj ant manes pavarys Taip Cha cha

…kas ish to proto jej niex man nechiulpia???..