Atsirado nauja galerija

Ponas tiro persiuskite man kompozicijos teorijos lietuviu kalba i privata Cha cha nuriu mokytis Drovus vienas vertintojas turi gerai ismanyt makro. Siulau “vabaliukas” Šypsena

tai kad knyga 250 puslapiu, nelabai i ta tavo privata tilps. O jei vertintoju reikes, tai juos arba isrinks (manau labai mazai kas atsisakytu juo pabuti), arba jie per kitu galvas save pastatys. Bet nenukrypkim nuo temos. Zodziu dar butu idomu, jei i ta galerija pavadintu “savartynas” ir i ja moderai sudetu istrintas fotkes, bent idomu butu paziuret. Bet to sto pudovai irgi nebus. Trecias varijantas, nezinau ar cia minetas buvo, tingejau skaityti, kad ten konkursines fotkes detu, bet kadangi konkursai nevyksta tai sto pudovai ju ten ir nedes.

O i emeila? Drovus Šypsena

Ziauriai vertintoju nori buti? Pradek protingu tonu visus itikinet kad esi tinkamiausias ir nereikes nei kompozicijos pagrindu nei ka reiskia skaiciai 12,24,36 ant juosteles korpuso zinoti. Neskanuosiu as tau tos knygos. Nueik i artimiausia biblioteka ir sakyk “teta teta, duokit man knyga apie fotoaparatus”.

Tiro , jei visi tik bambes, bet nieko nedarys, tai tikrai sto pudovai nieko ir nebus Cha chaO Tavo pyktis man nesuprantamas. prabusk - ne foto profu nuosavybe sitas klubas. kodel nesiulyciau Taves ar eufonijos? O todel, kad panieka paprastiems mirtingiesiems is jusu tiesiog spinduliuoja MirktTebunie, Jus nusimanote kas yra kas, bet to mazoka buti geru vertintoju. nieko asmenisko, tik mano nuomone (kaip dabar madinga patapo sakyti Cha cha )

panieka is manes sklinda an viso klubo… kaip reikalas…bet be ezio kalades net…

eufonija, geras tu vaikis Mirktbet gal daryk tai, ka geriausiai moki? t.y. kurk… Nekaltas

kurk peciu kol dar malku yra… enivai… ash dar gryshiu!!!..

Nenoriu but joks vertintojas Drovus noriu knygos su teorija lietuviu kalba. Manau paskokinsi keletui dienu? As atsviesiu ir grazinsiu jei tu ne sibire ar klaipedoje gyveni Drovus Cha cha po to ja atskanuosiu i .doc ir usarinsiu .Ftp kas nores gales atsisiusti. Ziurek, mes skulptura tau padarysim tu ieisi i istorija Drovus nes zinai pirkt per brangu Cha cha

spinduliosiu as, nes jie nera saules Cha cha Drovus Drovus

tai kaip matau i naujaja galerija yra dedamos fotkes (o matau ir visai ne fotkes atsiranda), tai gal kazka praleidau ? nes fotkes tokios pat kaip ir pagrindineje galerijoje, niekuo nesiskiria, tai vistik paaiskinkint man neapsivietusiam - ka i ta naujaja galerija deti ? bus tiesiog antra tokia pati, niekuom neissiskirianti, galerija ? pries dedant fotke tiesiog reikes uzsimerkus pirstu bakstelti ir nuspresti i kuria galerija deti fotke ? tipo siaip, del ivairumo … … gal vistik kazkuom turetu “mano foto” ir “ivairios” skirtis ? nes kitaip ta trecioji niekam nereikalinga …

Pastebėjau , kad galerėjos pavadinas užstrigęs vietoje , tai per savaitgalį kiek galėsiu paliksiu geresnes (savo nuomone ir pagal buvusius vertinimus po nuotraukom ) nuotraukas galerėjoje “Mano foto” , o kitas perkelsiu į galerėją “Įvairios” , nes kažkaip viskas paskutiniu metu sustoję vietoje Tai vis tik bus kažkoks judesys ir postūmis iš mirties taško Taigi visus prašome kelti nuotraukas į galerėją “Įvairios” ir spręskime klausimą apie nuotraukų vertinimo kriterijus !!! !!! !!!

tai kaip as suprantu dabar viska reikes det i “Ivairios” o po to jau kazkas savo nuoziura perkelines arba neperkelines ja i “Mano Foto” ?

Aš irgi taip supratau NekaltasTik štai tas pereinamas periodas truputį užsitęs , gal net keliais etapais , kol kas galerijoje "Mano foto " deja mažėjimo progresija , nuotraukom persikeliant į fotogalerėją “Įvairios” , tik pavadinimą įvairios nesupraskite kaip kituose klubuose , žinoma čia moderams teks pakovoti pradiniam etape na ir kiti tikiuosi geranoriškai paaiškins nežinantiems Mirkt

As taip itariu kad norint palengvinti moderams gyvenima reiketu savo uploadintas fotkes perkelt is galerijos “Mano Fotkes” i galerija “Ivairios” Ar teisingai?

Na tai iš jau esamų nuotraukų nuotraukų keliais etapais tikiuosi sumažinti nuotraukų iki kokių 300-500 , pagal komentarus po nuotraukom , o po to apie likusių likimą spręs ar tai komisija ar tai nariai ar dar kas nors …

Na va, visas savo fotkes perkeliau is “Mano Foto” i “Ivairios” Gerai kad daug nebuvau prikroves i Bites IT galerijas. Nebent ka nors buciau prazioplines. Nemanau kad mano fotografijos butu vertos buti tarp geriausiu, nebent ta nusprestu vertintojai.

Bet man naivuoliui nesuvokiama, kam viska perkelt i viena ir paskuj dar karta perkelt i jau buvusia. Kazkoks absurdas. Keiskit pavadinima i “pagerbtos” ir dekit viena fotke per menesi, o dabar kelinet da kelinet. Tiesa pasakius as jau pasiklydau tarp tu dvieju galeriju. Susiveliau, sena literaturiska lietuviu kalba sakant. Dar biski tai tetai del pagarbos: gerbiu as visus, kai prigeriu, gerbiu milijona kartu labiau. Jei rimtai, tai tu tik tiek vertink zmones teigiamai kaip as ir patikek lietuvoj bus geriau gyventi. Ir dar del to stringancio pavadinimo, nu man jus aiskinkit kiek norit bet “ivairios” ir “mano foto”, tai cia sinonimai. Nezinau. Tikiuosi nepramiegojau.

ir dar zinot kas labai xyuoba? kad jau yra trys galerijos, o naujausia fotke rodo tik vienos. Galetu padaryti, kad rodytu fotkes naujausias visu galeriju, bo dabar tai nepatogu is vienos i kita slampineti. As apie ta topiko nuotrauka kalbejau, kur tokia pi.sna kairiam kampe. Galetu jei visas tris tai i dugna kur nukelti, kad eilute butu ir zmonems (nu man tai sto pudovai) butu zymiai patogiau ziureti ir zinoti kuri galerija atsinaujino.