Atsirado nauja galerija

Oi koke če intriga ŠypsenaKas yra kas arba “busiu expertu ir nuspresiu”

Tai kodel ta fotogalerija vadinasi “Ivairios”? toks ispudis, kad ten galima deti visokius eksperimentus, iliustracijas ir kt. tam kartui reikalinga slamsta.

Na adminai manau eme ir pavadino taip Šypsena Tai nesunku pakeisti - kai nutarsim, kaip ji turi vadintis.

ravenX… patikek… suklydai su “shindlerio sarashu”… daugiau nieko negaliu pasakyti, reik gerai prisedus kabake prie alaus ir duonos su lyydytu lydytu suriu ir lengva muzika apmastyti… kaip gali ish bendros galerijos nusipelniusi fotke pershokti i :ivairios:… Cha cha Alus

tame kad mes Elitiniai fotografai Šypsena Žvaigždė Žvaigždė Žvaigždė Žvaigždė Žvaigždė

sutinku, del fuzi, nesubrebdes jaunimas, gali vaodvautis asmeniskumais, vienareiksmiskai netinka Šypsena

Geriau liste viena sijona palikti, bo ta prigimtis neleis protui vadovauti Taip Drovus

Pvz murkleDrovus

Jo aš irgi sutinku, jei jaunas esi - tai iškart ■■■■■■.

Tai kad tik jaunimui tokios problemos ir tekyla Šypsena Pesates tarpusavy Šypsena

E kodel niekas nededa foto i ivairios? Neprestizas ar per gerai save vertinate Cha cha kas bus 1 2 3 pralaus ledus Cha cha

Kaip suprantu kol nesukurtos taisykles tai galerijai moderai trina viska is jos. Ryte kelios buvo ikeltos.

KOdel niekas i vertintojus nepasiulo Chumo??? as siulau Chuma. zmogus jau subrendes ir moka merginas su gauruotais pilvais “pagauti”.

nu tu cia ir pavariai, Liūdnas, vadinasi fuzi, mano zodziai teisybes kvepia Šypsena

bijau, kad as neatskiriui fotografijos nuo fotogramos ir kitu panasiu dalyku ir visai neturiu menines gysleles. tai galiu tik plikas mergas ir flora su fauna fotkinti. kitas dalykas tingeciau uzsiimti tokiu reikalu

Man tiesa sakant jokio skirtumo, bet tokie žodžiai labai nemaloniai skamba. Diskriminacija… o pats jis ne jaunimas… ane? keliais metais jausnesnis ir jau verchas… pfff… na tik gal patirties daugiau turi. Nekaltas

Del tokio elgesio ir issiskiriat kaip nesubrendes jaunimas. Yra klube ir jaunesniu amziumi, bet labiau subrendusiu elgesiu. Jiems kazkodes nekyla problemu del “diedovshchinos” or smth.

diedovshchina Cha cha

Paimkit mane as naujokas galesiu pavertint be jokiu issitikinimu ir pan. O daugiau ka jus cia priraset nesupratau. tik apie vertinima. tai tiek.