ATSIPRASAU

tau chiulpti???ka tu cia susapnavai???Baisu jau visai protelis susisuko is meiles man?Cha cha eik pas sawe i tvarta ir patampyk kokiam arkliukui,ar nezinau ka daryk,kad nebesvajotum,nes jau virs visko Cha cha Drovus

zinai ka mano pimpe jau tiek ciulpimo neistvers,bet zinai turiu dar toki suniuka bokseri jam sperma smegenis suspaude gal padetumBučkis
paciulp jam ka?
jai ne dantis ismusiu ir vistiek priversiu ciulpti,tokia jau dalia ciulpikesCha chaCha chaD:

ajk gult,ir pries miega nepamirsk pasmaukyt ir paprasyk sawo mamytes,kad po to nuciulptu,juk ji ciulpike,visi tai zino,ir tawo ta dvarniaska aptarnaus Cha cha,o tu vaflistas ajk sperma ishspjauk kai bandysi dar kazka sakyt,nors zinau koks tau malonumas ja nuryt Juokiasi

o kaip klisti ciulpike,mamo mamyte yra danguje seniausiai,o tu cia nevaidink devocki celocki,nes esi toli grazu ne tokia
VeeeVeee

o as taip sakiau?kazka vel prisapnavaj,eik pasigydyk nuo haliucinaciju viskokiu,kas zino ka cia dar peisigalvosi…Veee

ir kodel tu taip bijai viesai prisipazinti kad ciulpike esiNekaltas

IgnoruojuPavargęsIgnoruoju

goldbegas issimylejo melni genitalijas… Cha cha

pi.daras kažkoks jis manBaisu nuopisa blynVeee

Tu tai pastovei kazkuo nepatenkintas.Atkreipk demesi i save gal tai TU nuopisa???

VALGYK Ignoruoju

Sorry jei a nors izeidziau, bet turiu pasakyt kad viska kas buvo parasyta, ne as rasiau. Esu palikes accounta ijunges ir kazkoks debilas uz mane viska rasinejo. SORRY

nu gal ir patikesiu,jai pasitaisysiCha cha

BaisuPiktasKandaIgnoruojuCha chaCha chaJuokiasi

kas liecia mane tai man yra visiskai poxui atsiprasysi tu ko nors ar ne…