atsinaujinus bulkike

Marchela as tave irgi suprantu kad tau sunku Taip Špyga

youtube.com/watch?feature=related&v=zdYU1rcfRcE Juokiasi Gerai

Man regis bus kaip toj dainoj : “Oi ruri ruri ruri ram” Cha cha

Gmc> tipo man cia bus?

truska>tikiuosi, kad ne, bet uz langus bent vilniuj paskutiniu metu oi kaip megsta pamylet. net reidus tam daro. O tada “Oi ruri ruri…”

man irgi pirmas pasiulymas pamacius kilo keist tuos posukius i baltus, nors pas mane pati jie nepakeisti, neprisiruosiu…

dabar uz priekiniu langu tamsinima ziauriai visus gaudo, pora pazystamu per keleta dienu suseme Nežinau

O jei masina nuperki su LV numeriais ir nekeiti registracijos. Gali LT vazinet su tamsintais langais, juk ten to nedraudzia?

Maciau kazkuria diena sia bulkele Šypsena

jeigu ten to nedraudziau gali. Vazinejo draugas su angliska, langai visis tamsinti maksimaliai, sustabde, sako nieko nezinau ten galima Cha cha

kiek cm suzemejo ? dabar tokiu su langais tamsintais priekiniais tai ****ec kaip padaugejo…velnias zino kas juos cia masina… Šypsena

bet tie kurie anksciau lakste su tamsintais, kaip pvz SNIP3R, tai dabar jau nebetamsintas Cha cha

Julius>Negali, nes kiekvienoj saly, galioja jos istatymai ir taskas. Todel negali. Ar baus ar nebaus cia kitas klausimas, bet siaip stabdyti megsta.

trulikas> ekonomine krize Cha cha todel ir nusitamsino. As kai savo pirkau, skelbime su tamsintais visais buvo, atvarau apziuret ziuriu nuplesti, sakau kas yra kodel? Sako paskutini karta kai ilipau i mentu masina del langu, ant paneles pamaciau lapuka su uzrasytais VN numeriais. O ten apacioj prierasas - stabdyti del tamsintu stiklu Juokiasi tipo black listas. Cha cha Kas be ko buvo ir mano numeriai Cha cha