Atsiliepkite jei Jus isgyvenate (-ote) kazka panasaus...

Siaip ziuriu kad kuo toliau tuo juokingiau… Visu pirma tikrai nematau kad kazka butum pagrindziusi… O antra… Sitas nikas tikrai sukurtas tik siandien. Bet ar tai ka nors sako apie tai kiek laiko as esu sitam forume ? Šypsena

apsimetinejam ir kuriam klonus? tiesa sakai, kuo toliau, tuo graziau.

Ka as ir sakiau… Pritruko argumentu… Poshli utochniat’ familiju… Juokiasi

argumentu nepritruko, bet tu ju nenori girdeti ir verti antraip, tai kam tie bereiksmiai paistaliojimai? as tau turiu irodyti, kad cia lankosi mastancios butybes? jei tu cia jau taip senai lankaisi, kaip skelbiesi, tai tikriausiai turejai ta pastebeti. kitu atveju - ko tu cia lankaisi, jei tamstos nuomone “seima” nevisprociu lizdas? izeidimais lengviau svaistytis nei normaliai diskutuoti, bet tai matyt kazkam nelabai priimtina ir suprantama.

Na nors kiek emociju sumazejo, nors koks rezultatas pries diskusija… Del mastanciu… Tokiu as cia pastebejau gal ant vienos rankos pirstu suskaiciuoti butu galima (geriausiu atveju ant dvieju). Aisku tai mano nuomone ir zmogui, kuris turi tolerancija kito zmogaus nuomonei jokiu stipriu emociju (ypac pykcio) tai nesukeltu… Dabar del “tai kam tie bereiksmiai paistaliojimai?”… Ar nebuvo tavo komentara i mano sukurta tema butent “bereiksmis paistaliojimas” kuriu taip lyg tai nori vengti ? Na tiek to… Manau mano temoje neatsizymejo butent tie kas pagalvojo… Pagalvojo ir neparase… Gerbiu mastancius…

tapatini isgyvenusius temoje aprasyta dalyka su mastanciais? priestarauji pats sau, o ir tolerancijos cia neperkur nesimato. tokie dalykai gyvenime nepasitaiko kas antram, jie nepasitaiko net kas keturiasdesimt antram, o savo nuomone pareiksti negali uzdrausti. tikriausiai tamstos supratimas apie mastanciuosius yra visiskai nepanasus i manaji, todel galima diskusija bevaise ir neteisiu nebus.

Na jau taip sakant pradejau nebematyti rysio… Kur cia buvo izvelgtas tas tapatinimas ? Apakęs Varau as miegoti… Pavargęs

Gėlė

Ar tai ne apie mane Cha cha

Pazistamas jausmas… kai kurie artimi zmones sako, kad as cinike… Bet - yra zmogus, kuriuo as iki siol zaviuosi, traukia jis mane beprotiskai, ir as ji taip pat… bet - mes jau nesam pora, tiesiog - per daug skirtingai galvojom apie ateiti, nesutapo tikslai ir vizijos - issikyrem. Dabar turiu puiku drauga, plaunuojam tuoktis, isigijom bendra busta. Jis protingas, geras, patikimas, bus nuostabus tevas mano vaikams ir geras vyras. Del to su juo ir esu. Bet - nera ne kruopelytes virpulio ir drugeliu pilve, kuriuos patirdavau su savo ex. Bandem paskui susitikineti, bet nuo to tik skaudziau, todel draugiskai nutarem - netesti. Bet jis man be galo artimas ir visada toks bus ir nieko negaliu padaryti, nes tai jauciu. O apie ateiti - savo ir vaiku - turiu vis tik galvoti protu, o ne vien tik vadovautis emocijomis.

Net nezinau kieno situacija sudetingesne… Nežinau O vaikai tik planuose ar jie jau yra ?

vaiku dar nera. Yra tik bendras butas… kol kas.

netikiu, kad gali but vienoda meile, vienodai mylimi ir sutuoktinis, ir tas greta zmogus. sutuoktiniu pasitikima, gerbiama, vertinamas kaip zmogus, kaip tevas (motina), kaip ukinis ar net ir biznio partneris, issaugoma seimos ivaizdis pries vaikus, tevus, draugus, visuomene. kas savaime yra labai svarbu. o zmogus greta… su juo yra kazkoks vidinis rysys, trauka, aistra ir… beviltiskumas, protu ji pervadinus “taip reikia” ar tiesiog pareiga

Nesupyk, bet atrodo tau tikrai aptemo protas - bandai meile ir jausmus perleisti per kazkokia logine-matematine mesmale… BaisuTema tikrai delikati ir, jei tau tikrai rupi kitu, tai patyrusiu nuomone, ideja apie dienorasti ar privata, manau, labai tinka! GeraiLengvos atomazgos Apkabinimas

kažkada gyvenau su vienu. jis buvo mano pirmoji meilė, tačiau po kelių metų sutikau kitą ir jį įsimylėjau. vienu metu mylėjau du vyrus ir niekaip negalėjau paaiškinti to jausmo, kai pradėjau blaškyti snuo vieno prie kito-teko pačiai sustabdyti tą uždarą ratą. džiaugiuosi ištrūkusi iš jo, ne sradau tokį vyrą, kurį myliu ir nereikia man kito. labai vargina tas dvigubas gyvenimas

nezinau, kaip bus visa gyvenima…Bet kol kas man tai atrodo teisingiausia. Nes pakylejimas i dangu…jis juk praeis, kad ir kaip nesinoretu. O tada turi likti daug kitu svarbiu dalyku…

pabusiu nemastanti Cha cha bet is dvieju blogybiu rinkciaus Ryda, o vien todel, kad jis saziningas, saziningas visu pirma su savimi, jis ne karta minejo, kad myli zmona, o kitas tik sekmingai dulkina ir labai abejoju, kad zmona nieko nenutuokia, bet jei abiem gerai, tai valio…o tas antrasis, hamburgeris ar kazkoks didelis makas, nepatinka man tokie apsiseilioje teliukai, ir zmona myli, ir meiluze myli, ir seiles nutysusios, ir nezino ku daryc…o tu nieko nedaryk, ateis laikas ir savaime viskas issispres Cha cha Cha cha Cha cha yra toks zmoniu tipas, seilejasi visa gyvenima, iesko pakylejimu i dangu, taip ir mirsta nesuvoke kaip nugyveno, su kuo ir koks tas gyvenimas buvo Cha cha Nekaltas

Visiems sirdingai dekoju…

Na va, sitokia tema, o gavosi kaip spjuvis ant ikaitusios skardos,cyrkst - pissssssssssss. Paatviraukit, kaliegos, kaip sekasi dviguba meile raut. Kokia ten meile bebutu, bet daugiausia, pradzioje,patinka pats zaidimas: zinutes, atviravimai,akiu aptemimas, slapti susitikimai, seksas automobiliuose, tuoletuose ,ant darbastalio ir po juo, ‘komandiruotes’ ir t.t.Finisas vienas - nuo to visko taip sleikstu pasidaro, taip sake vienas zmogus, kad norisi spjauti savo antrai pusei i snuki uz romantikos stoka, o meiluziui uz seimos sugriovima…