Atsiliepimai apie legendinius The Beatles

Nuostabu ir daugiau nereik pridurti. Priverčia patikėti, kad meilė yra Laimingas. Mano širdyje per amžius MyliuAmen. Cha cha

niu man patinka visai Girtas Liežuvis[proto ribose viskas… Nekaltas]

tai grupe kuri iejo i muzikos istorija giliai…ir manau dar ilgai jos niekas nepamirsh Šypsena

Tai yra klasika. Jie buvo ir bus. Taip

MYLIU

nemanau,kad jie jau yra klasika…nes zodis CLASSICUS isvertus reiskia tobulas,pavyzdinis…na,manau,kad po simto metu jie bus pavyzdys klasikinei muzikai…kaip dabar mocartas ,sopenas ,verdis ir t.t. Taipo siaip gal yra sioj zemej dar jaunu zmoniu,kuriems patiktu klasikine muzika…?prisipazistu,kad man patinka Šypsena

buwo yra ir bus

Taip manai,nes juos myli Šypsena

the beatles buvo,yra ir bus Šypsena chia gi klasika jau Taipcan’t buy me love…

tai tiesiog jau yra tape klasika, nieko chia nepakeisi Šypsenaash neklausau, bet pagarba Gėlė

Man laaaabai patinka bitlai, ypac Michelle, Let it be Girtas.Faini buvo laikai, kai jie buvo populiarumo virsunej, visi apie juos tik ir kalbejo.Dabar tokios grupes nera NeGaila

AlusBeatles 4 ever Gerai Taip

Taip Gerai Gėlė

Ziurejau ta filma per lnk su bitlais…visaj nieko Šypsena

Legendine ir bus legendine grupe Gerai

teisingai !! Gerai

Gerai Gerainepakartojami Cha cha nuotaika gerai pakelia kai liudna, kartais ir asara privercia isspaust Nekaltas

atsiliepimai geri

man tai jie GeraiBuvo ir bus…manau Šypsena

bitlai labai kul Šypsena buvau sias metais bitlomanijoje ir kitais butinai eisiu Šypsena