atsakykite i klausimus apie jusu pasirinkta specialybe!

Spec.pedagogika + kuno kult. + kineziterapija

DAr nestutdijuoju, taciau turiu savo svajoniu specialybe… ŠypsenaO pasirinkau ja todel, kad visos kitos manes net nedomina, esu pamisus del sios specialybes, taciau, kad ir kaip bebutu svajones lieka svajonemis…

1.nes istojau tem netycia. 2. ne apie ta svajojau… 3.manau, kad tinka. 4. tai net labai perspektyvu… Nekaltas Girtas Girtas Girtas Liežuvis

Studijuoju ekonomika. 1. Pasirinkau, nes maniau, kad pagal mano gabumus ir charakteri ji man geriausiai tiktu. Itakos turejo taip pat prestizas ir neblogos perspektyvos. 2. Labai jau neromantiska specialybe Šypsena Nesvajojau, bet pasirinkau, nes svajones kartais per toli nuo realybes ir reikia priimti praktiska sprendima. 3. Manau, kad visai tinka. Ir ateityje manau tikrai dirbsiu pagal specialybe. Ekonomistas gali dirbti labai ivairius darbus, manau ka nors sau tinkamo rasiu. 4. Aisku tikiuosi daug pinigu Šypsena Mano specialybe perspektyvi. Bent jau buhalteriams darbo niekad nepritruks Šypsena

studijuoju ekologiją, pirmas kursas Laimingas 1. kodel pasirinkote sia specialybe? visada patiko biologijos dalykas mokykloje. buvo gan nesunku mokytis [nors daugelis man nepritarė], o svarbiausia - įdomu. pamaniau, kad studijuoti ‘sausą’ biologiją gan bus nuobodu, todėl pasirikau ekologiją ir, patikėkit, dar nesigailiu nors mokytis tai… oi tenka. 2. ar tai specialybe, kuria ir svajojote studijuoti? jei ne tai kodel studijuojate? na, kaip pasakyt… svajojau, tai toks per stiprus žodis. faktas tas, kad buvau visiškai apsiprendusi ir žinojau, kur noriu atsidurti baigusi mokyklą. taigi atsakymas taip. 3. ar manote, kad si specialybe jums tinka? ar siejate su ja savo ateiti? ne tik manau, bet ir žinau, kad tinka. kodėl? todėl, kad jaučiuosi puikiai ir dar nė kart savęs nepaklausiau: “ką aš čia veikiu?” na studijuoti tikrai įdomu Taipateitį sieju tik su gamtos mokslais. gi tam ir stojau. 4. ar tikites naudos is sios specialybes? ar manote, kad tai perspektuvu? dabar yra daug planų, ateities norų, vilčių ir pn. vieni sako, kad ši specialybė labai perspektyvi, kiti su baime klausia: “ką tu veiksi baigusi?” šiandien galiu drąsiai pasakyt, kad veikti bus ką ir perspektyvų daug. žinoma, reiks pačiai skintis kelią.

1.kodel pasirinkote sia specialybe? Todėl, kad turiu sugebejimų. 2. ar tai specialybe, kuria ir svajojote studijuoti? jei ne tai kodel studijuojate? Tai buvo vienas iš variantų, ka aš norečiau studinti, bet svajone to nepavadinsiu Cha cha 3. ar manote, kad si specialybe jums tinka? ar siejate su ja savo ateiti? Taip, manau, kad tinka. Ateities 100% su ja nesieju, tačiau įgytos žinios man pravers. 4. ar tikites naudos is sios specialybes? ar manote, kad tai perspektuvu? Taip Taip— Programavimas kompiuteriams

Todėl jog apie ją svajojau.

TAIP

Nu sieju, bet neprošal butų dar viena.

Nu manau darbo netrūks Šypsena

_Prašom

Informatika._

kazkas 8 klasej uzplauke ir sugalvojau, jog butent ten noriu Nekaltas

is dalies Šypsena

seniau tuom tikejau,jog si specialybe yra subalansuota butent man… va o dabar stipriai abejoju…gal ir tiktu, tik kad moko visokius dalykus visiskai nesusijusius su mano specialybe…

manau si specialybe tikrai perspektyvi vien del savo universalumo. o naudos zinoma jog tikiuos, kitaip seniai buciau metus Šypsena taikomoji matematika

visada norejau pasirinki spec kazka susijusia su finansais. bet mano pirma spec tai verslo organizavimas. niu manji nepatiko, bet naudos dave, o pasirinkau todel kad mokykla kurioje mokiausi buvo beveik man ant kiemo. bet veliau istojau i kolegija ir dabar studijuoju bankininkyste, esu labai patenkinta, kad ja pasirinkau Šypsena

  1. kodel pasirinkote sia specialybe? todel kad visad norejau ja studijuoti, tai yra man labai idomus dalykas. 2. ar tai specialybe, kuria ir svajojote studijuoti? jei ne tai kodel studijuojate? TAIP 3. ar manote, kad si specialybe jums tinka? ar siejate su ja savo ateiti? TAIP 4. ar tikites naudos is sios specialybes? ar manote, kad tai perspektuvu? TAIP parasykit kokia tai specialybe NekaltasEkonomika

kolkas esu tik dvyliktoke, bet jaugi kiekvienas , budamas abiturientas, kuriame ateities planus, susijusius su spec.pasirinkimu… todel jau ilga laika mastau apie geografijos studijas. Lankau JGM, tuo susipazhindama detaliau su Lietuva ir jos gamta. Baigus geografija, norechiau specializuotis turizmo sferoje… nes pastaruoju metu perspektyvos shioje srityje yra tikrai dideles, o jei dar noro ir entuziazmo yra - kelias atviras=) anxchiau galvojau apie politikos studijas, nes zaviuosi ri diplomatija=) zhodzhiu arba arba… tik jauchiu istori i politika mano egzaminu rezultatai nelabai pades… bet kaip bus taip…=)

  1. kodel pasirinkote sia specialybe? Patiko fizika, o visa kita beveik atsitiktinumas. 2. ar tai specialybe, kuria ir svajojote studijuoti? jei ne tai kodel studijuojate? Siaip nebuvo svajone. Tiesiog supratau, kad svajone liko nebe svajone ir reikejo staigiai keist. Atsiduriau dabartinej specialybej. 3. ar manote, kad si specialybe jums tinka? ar siejate su ja savo ateiti? Nezinau ar tinka Nekaltas Tikriausiai Cha cha Na ateity reik manyt as ja naudosiu. Šypsena4. ar tikites naudos is sios specialybes? ar manote, kad tai perspektyvu? Perspektyvu kazkaip nesitikiu. Vis galvoju, kad kazkas link biochemijos dabar perspektyviau butu. Bet jei buciau chemija pasirinkus, turbut galeciau fizikos dabar. Telekomunikaciju fizika ir elektronika

tarptautinai santykai + karinis išsilavinimas (LKA) 1. idomios abi + perspektyva 2. šeip mokytis ponu direktorium būtų daug įdomiau Šypsenabet ir čia nieko Šypsena3. jei netiktų ar nesiečiau - nebūčiau stojęs… 4. taip - perspektyvu.

1.Graziaj skamba Cha chao siajp pasirode idomiausia… 2.Kaj apie tokia daugiau pasidomejau, taj ir pradejau svajot,na,svajojau ir dar apie pora spec bet galiausia pasilikau prie sitos. 3. Taj manau kad tinka Nekaltas kol kas sieju su ja,nes daugiau nieko gero nesugalvoju… 4.Sako neperspektyvi,bet man bus geraj Taipjei patinka , taj ir naudinga… O studijuoju as vadyba Šypsena

nes ji universali

kad ja noriu studijuoti jau zinojau 10 kl. pabaigoje

tinka… Taip…zinoma sieju, o kodel tavo manymu ten norejau stoti?kad jos pavadinimas graziai skambejo or… ???Laimingas

jei turi galva ant peciu…visose srityse gali pritaikyti savo specialybe… Gerai

_na kam tos geles… ???Juokiasi

…viesasis administravimas…_

  1. deja tox jau tas likimas Baisu2. net negalvojau,kad kadanors tai studijuosiu, o studijuoju todel kad taip ishejo 3. sheip palyginus specialybe nebloga, o ateiti manyciau irgi galeciau su ja susieti =) 4. aisq jei baigsiu naudos turesiu =) sheip gan perspektyvi specialybe …draudimo vadyba… np =} sekmes per psixologija Girtas
  1. kodel pasirinkote sia specialybe? nes taip gavos, kad pasirinkau tarp anglu filologijos ir informatikos…manau kad informatika bus geresne specialybe… 2. ar tai specialybe, kuria ir svajojote studijuoti? jei ne tai kodel studijuojate? nesvajojau tikrai…tiesiog paskutine minute pakeiciau “planus” 3. ar manote, kad si specialybe jums tinka? ar siejate su ja savo ateiti? nemanau kad labai tinka, bet jau bajgiu prie jos priprasti… 4. ar tikites naudos is sios specialybes? ar manote, kad tai perspektuvu? manau, kad tai labai perspektyvu… Cha cha