Atrodo melynes nokti pradejo... tesinys uzdavinelio

Aš jums galiu pasakyti štai ką-jeigu aš važiuočiau rinkt tų mėlynių su Bangos Valkata,tai nifiguški nepririnkčiauNe,O jeigu su Štriūbu,tai pririnkčiau gal…Nekaltas Nes jeigu aš važiuočiau su Bangos Valkata, tai,kad ir labai esu moraliai subrendus, vis tiek ta mano moralė imtų byrėt…Na, gal ir nepasidaryčiau labai amorali, bet truputėlį tai jau tikrai.

Taip

daugiausia esu pririnkes litra zemuogiu…o gal ir daugiau bet kitos atsidure pilve.
Misko uogos skanios kaip nuskini, o kai susikrato tai jau ne tasNe

metas į mišką >>>>>>>>>

Bet užtatai pilnai subrendusi Moteris to nedaleis Liežuvis Cha chaLabas

ir nefig uogauti (o ir anksti)
reikia saslyla keptiNiam niam

[quote]
aikaik rašė:

Bet užtatai pilnai subrendusi Moteris to

Taigi sakau,žiūrint kam daleistiLiežuvis

Tikrą atsakymą galima suzinoti, tik patiems nuėjus į mišką Flirtas
MoterisMyliuVyrasNiam niam

jie isvolios visus uogienojus,o uogu bus tiek ,kiek gali prilysti i visas skylesVeee

o jei renka seniukai kurti ir akli,tai…ir neprirenka daugiau nei gali.

Su viedru tai galiu pamačyt.Taip A rinkėjo teks pasieškot pačiai.Cha cha

Erotičnai atrodyt turėjot Nekaltas… A kur to rozo rinkėjas?Drovus

Pas juos nebe ta branda Juokiasi

bandau issifruoti - Moteris pririnks uogu o Vyras jas Niam niam
Nekaltas

VA, VA ,IR AŠ TAIP GALVOJUNiam niamTaip

O as galvoju,kad Vyras pririnks o Moteris suvalgisLiežuvis

skirtingi zmones - skirtingos nuomones. Gal pries einant i miska reiketu susitartiNekaltas

manau labai nedaug meliniu… priklausomai nuo pozos ir rinkimo intencyvumo, moteris ju gali pririnkt ant keliu, ant nugaros ar sedmenu… ir dar daug niuansu…Nekaltas

kitu atveju (ishskirtinai vyrishkas melyniu rinkimas) galima tik viena melyne, kaktoj arba kaip sakant poakyje… drastishkesniu atveju tarpukojis… Baisu

Jolituske puikia sprendzia

nors buna ir isimciuŠypsenaMirktNekaltasNekaltas

O Gajecka matau bando mane is doros kelio isvestiNekaltasNekaltas,LaimingasJuokiasi

MirktLabas puikiai atsakinejatCha cha saunuoliaiLaimingasLabas

Uzdavinio salygoje nera abibrezta, kas yra "sveikas subrendes" vaikinas, bei nera abibrezta kas yra "sveika subrendusi mergina" - pvz. lytine orientacija, priklausymas religiniai konfesijai ir pan.
Todel aiskiausias (bet nereiskia, kad labiausiai tiketinas) sprendimas butu, kad jie kartu surinks 2.5 kibiro.

Baisusurinkti tiek mėlyniųBaisu,
Tiesiog košmaras 1,5 kibiro
Baisu
Kokiai čia nusikaltėlei tokia bausmė…
Rinkti geraNiam niam ir tiesiai i Cha cha deti…
TaipGeraiCha cha
Jei 3 litrus, tai dar, dar…
Jau geriau turguje nusipirkti…

Neatspėjote Liežuvis

MoterisMyliuVyrasNiam niam reiškia - saldi meilė renkant uogas miške kibirais nematuojama Cha cha