Atleiskit uz toki klausima,bet ar esat kada pakliuve i avarija

pirma ushjauchiu o antra tej buwau kaj su 3 draugem wazhiawom su truliku(chia priesh metus buwo)ir kazhkox beprotis acitrenke i truliko shonaPiktasgeraj kad mum nieko neacitiko delto kad mes sedejom wisaj kitam galePavargęsten tik bishki toxai senis susizheidePavargęsmes ishlipom ir poto nzn kaip ten buwoNekaltasNe

O man teko pakliuti i avarija.Cha cha
Vaziavom as, mano teta ir mano mazasis brolelis. Tai mes tetos paprasem duoti pavairuoti, pirmas vaziavo brolis. Ir kai reikejo suktis i kiema…Ivaziavom i griovi!Baisu Gerai, kad vaziavom nedideliu greiciu, nes galejo baigtis blogai. O dar labai didelis ir storas kastonas salia stovejo. Pasiseke bent tiek, kad neisirezem i ji, nes tada is musu triju butu likusi kose.Cha cha O automobilis liko gerokai aplamdytas.

Uzjaučiu dėl avarijos. Deja, ir aš tokią patyriau. Nuvaziavom nuo skardzio kaime, bet laimė, kad buvo daug jaunų medelių ir jie susilpnino smūgį. Pamiršau pasakyti, kad tada mama mokėsi vairuoti, o aš sėdėjau prieky. Laimė, kad visi sveiki ir gyvi, o ir mašina, nors ir žiauriai aplamdyta, dar važiavo. Dabar jau vairavo tėtis. Jis sustojo miestelyje ir nupirko mamai butelį šampano- tą dieną pasirodo buvo jų vestuvių metinės.Šypsena Tai va kaip būna.

Užjaučiu, kad teko išgyventi tokį nemalonų įvykį, bet svarbiausia, kad viskas laimingai baigėsi, nes mašiną blogiausiu atveju pakeisi, ko nepadarysi su sveikata, taigi nepergyvenk, viskas busGeraiGerai

Uzjauciu.Pakliuvus nebuvau…tfu tfu tfu…

Uzhjawchiu…NustebęsGėlė

shiaip tai nesu patekusi y awarija NeLaimingas

[quote]
tfu tfu tfu, tuk tuk tuk Cha cha

dekui,tave ir del tos nelemtos avarijos…Gėlėmama jaw bevejk pasvejko tik kartajs dar nugara skawda,sunku ish zemos lovos keltis…Nustebęs
shoko ir adrenalino daxuja…Apakęs o del nuostoliu tej geraj kad darbo mashina.lizinguota su visajs imanomajs drawdimajs ir mums del to ne cento neteko ishlejstCha cha o del tu pasakymu tej ce turbut pasitejsinimas "kox ash didelis menininkas"Juokiasi

…miAW…Širdis

ne tfu tfu tfu

nea ilgai nereikejo laukt draugai greiciau atmove ir istrauke atsipirkau tik nubozdinta kakta ir soku, o vot mano draugui 2 stuburo stanksteliai skilo, 2 savaites ligoninej, bet dabar viskas geraiŠypsena

buvau patekusi i awarija Nustebęs kai man buvo 5metai.mama mane veze namo is darzelio ir i mus is priekio isitrenke kita masina…ilgai buvau soke,visgi man tada buvo tik 5mBaisu ziauriai bijau,kai tevai vaziuodami lenkia kita masina…Drovus

aciu diewuj ne… nebent tik tiek, kad silpnaj mums i subiniuka mashinos ivaziawo… bet taj cia nieko rimto… o siaip taj cia prigasdinot mane Nekaltas as kajp tik tejses lajkausi…

Tuk tuk tuk…dar kolkas nebuvo ir tikiuosi nebus Šypsena

ne, nesuNe

buvo… ir ne viena kart… vaziavom su tevu nakty ziema… ir tevas durniavo vazinejo i salis… tik ziuriu tevas stiprej isikibo i vajra… beziuredama atsiduriau griovy… labaj buvau issigandus… bet jau senej buvo… sokas buvo… ir tiek Šypsena

buvom karta su draugeliais kazkokiam taksistui i subine ivaziave Cha cha

ojo kokia su rysiu temaPavargęs

[quote] tajp buwaw..Nežinau praejtajz metajz ziema, kaj su mama waziawom.. Sejp bloqaj nesibajqe, bet jaw kaj issiqandom taj siawbaz!Baisu

nu karta teko sudalyvaut avarijoje, galbut net dviejose, kai buvau kokiu 7 metu, tai su kuminu vaziavom i Taurage pro laukuva , as miegojau ant galines sedynes, mashina zhigulis, kaip man pasakojo , is banzychios kiemo isvaziavo mmotociklininkas ir trenkesi i vairuotojo dureles, aciu dievui visi liko sveiki, tik stiklo shukes suzheide mano kumina, kai kas atsibudau, nusivaliau sukes ir jau policija buvo atvaizavusi, visi skirstesi, nu pramiegojau avarija, bet joje dalyvavau Šypsena , kitas kartas buvo gal net ne avarija, buvau kokiu 9 metu, vaziavau su motoriniu dvirachiu, buvo staigus posukis , ir per sausa smeli nelabai pamanevruosi, ir kazhkaip nebeliko stabdziu o as spaudziau visa gaza Šypsena , tai toje gatveje buvo vienas stulpas, i ji ir dejau Šypsena , nu nukritau aukstielnikas, is motorinkos nebeliko nieko , nu as atsipirkau keliais ibrezimais

buvau… viena karta su motociklu dribau kojos trauma buvo… o dar karta mane partrenke masina taip kad paskraidziau per visa masinos ilgi… o seip viduj masinoj sededamas ten buvo keli smulkus… bet nesiskaito Nekaltas

Uzjauciu!GėlėGėlėGėlė
Zinau koks tai jausmas!Taipnes pats neseniai tai patyriau!TaipApakęs