Atia, Olimpiada!

RODE? PRAKEIKIMAS, BUVAU I VIRTUVE ATSIGERTI NUEJAS Kanda Kanda Kanda Kanda Kanda Kanda Kanda Kanda. P.S. Ziuriu per NBC.

Gero savaitgalio visiems, reik tiketis rytoj irkluotojams pasiseks.Cheers Taurė Alus Tūsas

Gert reikia prie stalo Cha cha

Man rodos as nusisausiu. Tiek laukiau, tiek ziurejau… Tas operatorius kaltas, pastoviai lietuviai is gyliausiu gludumu islenda…

Bledes visokie nigeriai, indusai ir siaip barabaikos lindo is visu galu…

O FR uztat kai rode irgi 5 sekundes sugebejo pakomentuot, kad Lt 30proc ekonomikos vyksta juodojoj rinkoj, ir kad “sita salis mazai pasistumejo” Piktas Kanda Piktas Kanda Piktas Kanda Rytoj su niekuo nesisveikinsiu.

Bledems reikia dar ir nesamones sneketi. Tuos operatorius visus pakart Kanda.

NBC debiliukai… Baltarusus ir tuos parode, nekalbant apie afrikieciu “delegacijas” su 5 zmoniu atstovais… Stombergas susmezavo tik kelias sekundes Kanda Likimo pirshtas bus simpsonams - amerikonams, kai nudziausim kashio auksa Kietas Parodysim visiem kur veziai ziemoja Taip Juokiasi

Speju, kad Amerikos Lietuviu Bendruomenes taryba tikrai nusius protesto laiska NBC. Pasirasau is karto!

As pakraupes. Kaip zmones gali taip nusisneketi. Visa laika per kokius nors svarbius ivykius Lietuva buna apmetyta purvais.

Mum darbe shefas nupirko marshkinelius, kuriuos PRIVALOM vilketi visos olimpiados metu Geraiimages.bite.lt/banga/files/content/411ccb7757937.jpg

O dieve, kaip raudonuoja sioj temoje!! Drovuspaplevesuokim trispalvem geriau: Mirkt Šypsena Mirkt Šypsena Taip Taip Taip Taip Piktas Piktas Piktas PiktasKad lietuviu per atidaryma nerode, manau, geras zenklas - taupo, kad nenusibostu - zinot, paskui per medaliu iteikimus rodys ir rodys… Tūsas

d’Ariau, shefui nuo mane paspausk ranka! Shaunuolis!

Kas kur? Kaip apmete? vajaaaazaaauuuuu Apakęs Liūdnas

Man rodos cia ne NBC kalte, sporto forume rasho ,kad ir LTV rode musu delegacija tiek pat mazai.Turbut tokia Ignoruoju Kiaulė transliacija.Bet vis tiek pikta…

d’Ariau - dek foto i Foto skyriu! Žvaigždė Gerai Taip

Net 2-ju sekundziu nebuvo Kanda Kanda Ignoruoju Ignoruoju

Buvo nemazai Blogai komentaru - ne tik Lietuvai. Jei buvo ka blogo pasakyti, jie tikrai Kanda nesusilaike. Nustebęs

aloha!!! o koks skirtumas???relax.and anjoy… Labas Labas

Kaip koks skirtumas. Didelis ir gauruotas Kanda.