Atejo laikai :)

Tai kad ana baisi kaip tajuota, kazkur buvo imete jos fb profili. Bbz, nepisč Ne paliubasu Juokiasi

Bl, rafis mano druzbana po zapojaus nori i durke uzdaryt Juokiasi

šaltų nervų vadyla Gerai Geraiyoutube.com/watch?v=KAvqDF3Wujc

Inkasatoriai veze mobiliakus Juokiasi PietuAfrikosRespublika Gerai

pasakia batia negalima ir vsio Gerai Juokiasi

o apie “dalintis reikia” škoda dar negirdėjusi? Juokiasi

Sto pudof skoda nepareme kolukio 'sviesaus rytojaus ausra" sejamosios darbu Juokiasi

Batkai gal Putka nurodė dėl ambasadų krizės. Gerai Moka tie sau į koją šaudyti - koja juk arčiau, lengviau pataikyti. Cha cha

Užtat Vilniaus Škoda yra zjbs Gerai Jei e-mail atsako per savaitę, tai pasisekė Ufff

yo!žas>Reiškia turi klientų ir gerai gyvena be e-mailų Cha cha

Kaip ir pritariu dėl taršos ir tų apsidumyjusiu triperių, bet nesuprantu vieno, tipo sustabdo tave, laba dieną, prašom p1sti dugną, nes aš noriu pamatuot Cha cha kaip teisiškai tai turėtų atrodyti? Kažkaip abejoju teisėtumu.

o taves tai neliecia, gi tavo visi triperiai isoperuoti?

Ishoperuoti, tai nereiskia, kad doomija.

taigi darė jau tokius reidus, kur sustabdo ir patikrino dūmingumą

tam reikalui gerai slapuką turėt. Užgesinai ir nebeužkuri Cha cha

nu pas mano dabartines tai visur katalikai stovi su dpf. Katalikai nuo ten grubiai 2010m~ nebeverta jų lupt. pvz bmw 520d f10 norėjau išlupt - sako neverta jei neužsikišęs. mersa w212 2010 norėjau išlupt - irgi neverta smax 2,0tdci 2012m irgi neima. nu žodžiu, nuo 2010+ m neverti nieko tie katalikai, nebent ten jau pramynusi auto puse liamo ir realiai katalikai su dpf numirę, tai tikslinga lupti lauk. nu arba pacukai kurie čipuoja savo efkes irgi turbūt lupa lauk.

A-1 tai kad ne doomija matuos o azoto oksidų, angliavandenilių, anglies monoksido, kietųjų dalelių

o per TA situ neziuri? ar cia dar vienas budas kovot su senu autoparku Laimingas px. kad TA turi,-ateik ce.

Reikia suprasti, kad cia nieko normalaus nera pjauti dpf ir t.t. Taip neturi buti, tai neturi buti normali praktika.

ispjovus dpf ir kataliką, jei motoras tvarkingas, apžiūroj nulius rodo. Aš visom mašinom anksčiau pjaudavau ir varydavau TA prieš parduodant ir visada matydavau kokius parametrus rodo. Jei gyvas motoras, apskritas nulis išmetimo būklė. Iš to susidariau nuomonę, kad ten matuoja visai kitus parametrus/daleles, kuriuos dpf ir katalizatorius “gaudo”. Va jei purkštukai ***a, arba juolabiau tepalai dega per žiedus ar kitaip - tai rodo iškart labai didelius parametrus. Aišku, tokiu atveju, kai dega tepalas variklyje, cat ir dpf sumažina išmetimą šiek tiek.