Ateiviu kreipimasis i zmonija

kazkaip mano minti kitais zodziais pasakei Cha cha

o dieve,tuoj mirsiu is juoko…tikrai net susirietus juokiuosi prie kompo,namiskiai kreivai ziuri Cha chatu komediante Cha cha

net akis skauda po skaitymo Nekaltashmz… ir ką aš galiu pridurt? tiesiog esu be nuomonės, nei tikėt nei netikėt… ech Nekaltas

Labai jau zemiskai skamba… Stilius dirbtinai imantrus, megdziojantis moksline kalba. Taciau “ateiviai” nepasako nieko nauja, ko zmones ir taip nezinotu. Matyt kazkoks NSO entuziastas bus sukures Cha cha"Jūs pažinsite ir bloga ir gera." - sitaip ST Pradzios knygoje Ievai kalbejo setonas, gundydamas ja stoti pries Dieva.

Kalbejau apie tokia “Anastasija”, gal girdejai kada… Vienoje knygu, ji sake, kad krepsis su atseit “Gerais ketinimais”. Siame laiske yra dalyku, apie kuriuos ji pasakoja, apie kuriuos mazai kas susimasto. Siaip, jei cia tik bajeris, tas zmogus turetu but pakankamai protingas, ir apsiskaites tam tikros literaturos… Mirkt Tai tiek.

netikiu tokiais dalykais Nustebęs

visiskai sutinku Taip Šypsena taciau as visgi noreciau kad “jie” tokie, jeigu yra pasirodytu… tiesiog is smalsumo. beje uzvakar maciau NSO bet dar sito nebuvau skaites… placiau mano dienorastyj. Cha cha o siaip deja netikiu nezemiska sito pranesimo kilme… Nežinau

ir netinki musu lietuviai parasyt toki laiska arba bent isversti is anglu kalbos, ryskiai kaskoks studenciokas neturejo ka vakare daryt , beja fantazija pas zmogeli tikrai plati Gerai