Ateitis

Apie kokį sporta čia ir kalbos ner. Labai norėjau inkarų, nes juos nesiojo visoki huliganai, antrameciai ir kitokie hekelberiai finai. O man inkarų mamam nepirko. Po to pats patapau huliganu, ir nusipirkti galejau jau iš savų prikombinuotu, bet inkarų jau nebebuvo. Buvo visokie korando, reabak ir kita kitaiska fuflo. Tai nors db po 30 metu Cha cha

Jus jo instagram paziurekit, visiskas vilniaus hipsteris, o ne pankas. Ir tas iphonas kur tik muzikai, pasirodo ir selfiams. Nu grynas amerikoniskas vartotojas Juokiasi Cyborgas didesnis pankas, nei sitas DrovusInkarų galėjai dar prieš 16 metų nusipirkti, pats pirkau, kaip tu toks prie dėlach, nesugebėjai tai niekas nežino.

kopose ir miskeliuose tiek vietos nebus, visus pakasti uz proto pis.ima Juokiasi

Auri, labai klysti. Chuck Taylor Converse All Stars buvo sukurtas krepsininkamsaltitude-blog.com/wp-content/uploads/2016/03/chuck1.jpg

Huntero, degins Taip

My bad.

triukst - mes i jura, kad kitamet Arturu daugiau turetu Cha chanaktibleds ir instagrame? nu jo, praktiskai kiekvienas hipis, huliganas ten Juokiasi

instagram.com/laurynasnovikovas/

Sita labai pankiska: instagram.com/p/BWIvrqWjBUS/?utm_source=ig_web_copy_link

Kaminskai, koki čia nauja kliedesi pasigavai?

bet tai nuotrauku gausumas Apakęs

trink, Laurynai, trink Cha chaBet tai kai botanikai botaniką botaniškais prijomais pridjavas mėto Apakęs

Juokiasi Gerai

Nx man trint, uztenka užrakint, ar čia kažkoks urodas turi kilnot mano fotkes? Cha chaKur Kaminskas, neatsako i klausima

A tu galvojai niekas nepasidare printscreen? Tikras pankas butu uz save atstovejas, dabar kaip botanikas uzsiprivatinai

Kosc galvoja kad dar pas tevus gyveni

as galvojau naktibledas tik odnikalsniki ir vkontakte naudoja… Taip o cia pasirodo instagrameris Liūdnas Žliumbia Blogai

jis wanna be influenseris Taip

Gal as i Nida rytoj nebevaziuosiu.

kazi ka dabar helixas pasakys, suzinojes, kad naktibledas instagrameris Blogai Pavargęs