Asmenybes pasisavinimas.

zhinai, ash kaiptik jos dienorashty ir uzhdaviau jai toki klausima… NekaltasCha cha

rasistai joos du Nekaltas Liežuvis~

Kanda

na taip.
ir dar visokie Cha chaMirkt

joa euro… bet ash jau sakiau, man taij netrukdo…Nekaltas

bet mani ta nikita_ash jau nervina… (nu ta netikra) Kanda kai nekenchiu tokiu nesamoniu Apakęs

o gal tau kanors pradejo rashyt? Nekaltas

Apakęs metu sensacija Kanda

[quote]Vėjai visa tai…

Todel man ir nepatinka nicku keitimai priesh Kaledas.

Spek Cha cha zhinoma. kad taip… kaijpgi kitaijpNekaltas

Tei wa ash jau senej zhinau shita Taip ir tas tikrai negerai Ne na ka… jeigu ir nieko negaletumeme padaryti, tai bent zhinokite bangiechiai, kad tshia ne tikroji Nikita

Pastebeta…Taip
Ji ir ant manes pirma buvo varius kad as kaska jai pasakiau…Juokiasi

Bet kaip pastebejau Nikita_poEgle vel pasikeita nicka y nikita_uzSnigta tai tik ziurekit kad ir to nebutu pasisavine…Juokiasi

Širdis

TAip visi zhinokim tai Laimingas svarbiausia… bet shaip labaij negeraij… Žliumbia galetu banga ka nors padaryti…Nekaltas

Juokiasi ey norit pasakysiu bajeri…
ta dura nikita netikra parase diary nes ciuju negalejo y si kluba ieit paskaitykit ta skylė bl ir ant manes pavare…KandaPiktasdebileIgnoruoju
juokas imaJuokiasi

Kad tu ir vel pasikeitei nika ir gali atsirasti dar vienas klonas…Mirkt

Širdis

Pasakysiu vieną dalyką, nėr ko tų nickų keitinėtis!!!
Turi vieną nicką ir džiaukis, o jei nori kalėdoms pasikeisti, susikurk kloną, kuris laikinai saugos tavo nicką.
Kitą kartą gali būti taip, kad nieko dėtas naujas bangietis ateis į bangą ir užsiregistruos tuo nicku, kuris yra jūsų.
taigi, taip elkitės ir niekas nickų nnevogs.
Sėkmės Labas

Mjau… Žvaigždė
o beje moderatoriai nieko negali padėt, nebent adminai Mirkt

Hmz… Kanda

Taj rodo, koakiu zmoniu yra…VeeeVeee

Liabai teisingai Taip ash atsikejsiu y Welniookshtia Laimingas

Atrodo ji nurimo.Cha cha

zinau, kaip tai slykstu. vat visai neseniai PABO atspejo mano slaptazodi ir paseimininkavo mano profily. ziauriai isiutau, bet jei visa laika kas nors naudotusi mano niku, tai lebei nepatiktu. labai nesmagus jausmas, tarsi i galva kasnors ilistu.Piktas