Asmeninė signalizacija

Ledi,tai tas vagis turetu man iš paskos valkiotis ir laukti momento,nes šiaip daug ka reikalingo ir kišenese turiu - mobilke,lupdažis…Cha cha
Kainos aparato net neisivaizduoju Ne Gal kažkur apie 50lt. turetu kainuoti Nekaltas

Nu tai va, nebent ką nors pagasdinti į rankas pasiėmus. O ta mintis į rankinę isidėti tai man juokinga… Cha cha Juk vagis gali jį išmesti ir ramiai sau nubėgti… Ir liksi be rankinės ir be signalizacijos Cha cha Dvigubas nuostolis…

Tai sakot kažkur nuo 50 iki 75 lt. kaina gali svyruot?.. Nekaltas Aš pasiūliau 20 Cha cha Tai jis pažiūrėjo į mane kaip į tą, kur viena chromosoma daugiau… Girtas

Juokauji?.. Apakęs Už tokią sumą galima nusipirkti nebent… Nekaltas pala, o tikrai, ar galima iš vis ką nors nusipirkti už 30ct?.. Nekaltas

Pigiausias asmenines signalizacijos variantas - sava gerklė: kai iš rankų ištraukia rankinuką, gali pati nerealiai klykti ir bus tas pats.!!!

GreteLi… Nekaltas Nu matai… Nekaltas Tuomet tu turi klykti bėgdama jam iš paskos… Cha cha O jei klyks rankinėj, vagis turės ją numesti, arba iškrapštyti tą daikčiuką, kuris jį išduoda… Cha cha

Nepagalvojau… Gal dar švilpukas tktų, bet irgi reiks bėgti paskui…

GreteLi, tai vat… ir aš manau, kad nėr nuo tų vagių patikimo apsisaugojimo… Nebent iš vis nenešioti rankinių ir viską laikyti kišenėse… Cha cha

Bet antra vertus… ar jums teko kada matyti realiai tokį apiplėšimą vidury baltos dienos?.. Man tai ne… Nekaltas

Geriausiai apsisaugoti padės budrios akys ir greitos kojos. Žulikėlio žvilgsnis ypatingas, saldus, toks į save tempiantis. Iškart galima pastebėti.
Plėšikai kažkodėl nedrįsta moterų vytis. Jei jos ima bėgti, tie lieka stovėti vietoje. Galbūt tai savotikšas fenomenas.
Deja deja… Kai tamsioje vietoje užpuola iš pasalų, apsisaugojimo priemonių nebėra.

Na va kokie jie gudrūs tie plėšikai… tas saldus žvilgsnis gali ir suklaidinti… Cha cha Moteris gali pamanyti, kad jis tiesiog ja susižavėjo ir prarasti budrumą…

Tai vienu žodžiu priėjau išvados, kad ta asmeninė signalizacija visai niekam tikęs išradimas… Nekaltas Įdomu, ar daug yra tokių, kurie vis tik nusipirko… Nekaltas

Vis tiek nesuprantu,kaip ta asmeninė signalizaciaj efektingai galėtų suveikt.O jei pati netyčia užsimiršus už tos virvutės timtelsiu?Kaip nutildyt aliarmą tada?
O vagis taigi atidaro rankenuką,išmeta lauk kaukiantį daiktą ir ramiai sau toliau neriaNekaltas

Geriausia vis delto elgtis kaip vyrams - susigrusti viska i kišenes ir vaikščioti ramioms Liežuvis

pasalūne, tai va, aš irgi agentui aiškinau, kad vagis gali išmesti tą klykiantį pultelį, bet mane patikino, kad tai psichologinis momentas - netikėtumas, kuris išmuša iš vėžių ir vagis pasimeta… Cha cha Nu gal… Nekaltas Nes kaukia tai tikrai žiauriai… O nutuldyt tą signalizaciją, jei pati netyčia ištrauktum virvutę, gali tik ją vėl atgal įkišus… Įsivaizduoju vaizdą - užkaukia rankinukas, o kol drebančiom rankom ieškai pultelio, kol pataikai prijungt virvelę, visi aplinkiniai paklaikusiom akim stebi Apakęs

Piano Mirkt tikrai, vis tik ir vyrai kartais protingai elgiasi… Cha cha Dabar aš pradedu suprasti kodėl jie nenešioja rankinių Mirkt

As irgi maciau toki aparaciuka, tik ten buvo ne virvute, kai tik vagis paciumpa rankinuka is aparaciuko issoka du policininkai atima is vagio rankinuka iskrato is rankinuko pinigine ir mobilu, rankinuka atiduoda jums, vagiui isspardo uzpakali ir paleidzia,pinigine ir mobilu pasilieka sau…

Visgi tada aš labiau savo asmenine gerkle pasikliaučiau,jei jau psichologinis momentasCha cha
Prisiminiau dabar,kaip mano vargšą šunėką užpuolė didelis palaidas bokseris.Šeimininkas gėrė alų netoliese sau ramiausiai.Aš,paklaikusi iš baimės,kai užkaukiau nesavu balsu,gi žiūriu-ir bokseris,ir jo šeimininkas jau kitoj pusėj gatvės,palei krūmusApakęsCha cha

Turiu as toky aparaciuka (na gal panasu).Vyras kadaise is uz juru mariu melynuju buvo parvezes. Rekia tikrai kaip masinos signalizacija. Aciu dievui neprireike panaudot tfu tfu tfu per kairy pety. Elementai baigesi metosi kazkur stalciuje Šypsena

Kol kelnių nenumaus NekaltasJuokiasi

paprastai kai moteriai isplesia rankine, tai ji tooookia signalizacija paleidzia… todel pries isplesiant daznai kauxtelejimu galvon ja isjungia