ASHTRUUUS prieskoniai!!!!!!

Man skaniausi prieskoniai yra raudonieji pipirai ir karisŠypsena

tai kad parduotuvej pasirinkimas buna paprasta labai didelis ir sunku ishsirinkt , pamaniau gal atsiras kokiu zmoniu kurie megsta taip pat ashtru maista ir jau yra ishbande nemazai ir gales patart , kad nereiktu visu ragaut ish eiles…
Nekaltas
o kiniechiu tikri restoranai paprastai turi savo prieskonius kuriu lietuvoje negausiNe

uzuojauta…Cha cha du menesius ryt makaronus…!
Žliumbia
turbut makaronshchikai italai tiek nekemsha makaronu…Apakęs
bet shiaip tai spageti prieskoniai, tai chia tik taip vadinasi… juk nebutinai turi naudot tik spageti patiekaluose… ash tai daug kur naudoju juos… tikrai labai geri…!Šypsena

Nesiparinu visiskai… tiesiog nesupratau taves ir viskasLiežuvis Nesupratau kodel be reikalo rasai zinutes ir paneigi tai, ko as net neteigiau ir atv. ai… koks gi skirtumas… mes jau in ESCha cha

Tingiu dabar eit iki saldytuvo paziuret,bet ten toks mazas tipo buteliukas… kiniskas kazkox Niam niam
Ir dar… tik vakar atradau super prieskoniuzzz… Santa Maria "uogine paprika"… mmmm Niam niam dar dabar pagalvojus kokius valgiau makaronus su sitais prieskoniais reikia vandens gaisruj skrandyje uzgesinti. Niam niam

Siulau konkreciai:paragauk SAMBAL OELEK is Olandijos.Jau tokia astrybe,kad pradziai siulau bandyti viena milimetra ant peilio.As tai jo nevartoju,bet mano vyrui labai patinka.Tiesa jau seniai nemaciau jo pardavime.Pabandykit.

Tik jau nesakyk,kad astrei pietaut nemegstiCha cha

Makaronu nemegstu Ne

Kartais ir makaronai visai nieko papietautTaip

tik ka paragavau tos ishgirtosios uogines paprikos… gal ir neblogaiŠypsena, tik manau nebishki padauginau…Kanda Juokiasi maniau bus silpnesni…Girtas

Taigi kitoj pusej yra ispejimas "Santa Maria uogine paprika - aiturs ir ugningi prieskoniai, todel stenkites nepadauginti." Liežuvis

Bet kaip matau, patiko Taip

man prie sirdies lietuviski: petrazole ir salieras. pastarasis mane itin ‘veza’. o astrybes kazkaip neperlabiausia patinka, tad ish tikro neturiu ka ir papostringauti sia tema. gal kalendra.

Klasikinis "Tabasco" padažas.
O dar yra tokie habanero pipiriukai (kilę iš Meksikos). Tai vat juos jau galėtum uogine paprika gesinti.

sechuano pipirai, aitriosios paprikos, ypac kajeno, protingai vartojant gvazdikeliai,mineta ciberzole, kalendra, salieras,kuminai… tik norekit nusitruchint, o buda tikrai rasit…

kadangi daugelis astriu prieskoniu yra mishiniai… tai nelabai ju eilineje parduotuveje ir gausi… arba reik zinot kur pirkt, arba turet noro ir nuejus i kokia arbatu-kavu-prieskoniu parduotuve prisipirkt reikiamu ingridientu ir darytis paciam (sekmes! Cha cha ).

Pvz. kitaicai daznai naudoja ‘5 prieskoniu misini’ (nemaisyt su 5 pipiru misiniu), kurio puses ingridientu dabar neatgaminciau, taciau, kad jame yra sechuano pipirai tai tikrai Taip

nesu tikras, bet kazkoki gera prieskoni yra paleidus ir santa maria (ar tik ne ta apie kuri kalbejau), taciau jo esu mates pirkti tik "IKI" parduotuveje netoli Seimo, padeti prie rytietishkos egzotikos komponentu. http://www.santamaria.lt
http://www.santamariaworld.com

Vienzo prieskoniu tikrai yra, bet del galimo salutinio poveikio butina pasitarti su gydytoju ar vaistininku Cha cha