Ašaros akyse-silpnumo ženklas?

Tokia didelė, a nežinai Cha cha - šlapimo pūslė Juokiasi… Kuo daugiau Žliumbia, tuo mažiau sysių darai…Cha cha

JuokiasiMirkt

ai tai Liūdnas dėl to kad į WC nereiktų eit…Cha cha

mane vyriskos asaros jaaaudina nerealiai… Cha cha

Pilnai sutinku.
Mes irgi vakar ziurejom "Zalioji mylia" ir buvo tokiu momentu kada asŽliumbia o vyras Liūdnas. Bet tai tikrai nesilpnumas, man kaip tik butu baisu jei i toki filma jis reagotu kitaip, arba isvis nekaipTaip

As su savo Vyras vakar taip pat ziurejau si filma ir abu asarele nubraukem… Ir as tikrai manau, kad tai parodo ne vyro silpnuma ar nevyriskuma, o gera, jautria sirdi, zmogiskuma… Dziaugiuosi turedama toki vyra…

nemanau, kad tai yra silpnumo zenklas, greciau jautrumo, Mano Vyras, per ta ZAliaja mylia irgi asara isspaude… As labiau vertnuVyras, kurie parodo savo jautruma ir nebijo apsiasarot, negu tuos, kurie vaizduoja stpruolius, kietuolius ir t.t., o istikus rimtai bedai, neria i krumus…
Nemanu, kad asaros rodo silpnuma, tikrai Ne

Žiūrėjau ir aš tą "Žaliąją mylią", bet neverkiau ir nemanau, kad esu nejautri Nekaltas. Tačiau per filmus niekada neverkiu.
O, kai vyrai verkia… nežinau ar tai silpnumas. Kartais galbūt taip, bet kartais - ne.
Bet verkiantis vyras, man vienas liūdniausių vaizdelių Taip. Baisu pasidaro…, o jei dar dėl tų ašarų kažkiek pati kalta esu, tai taip Širdis skauda… Baisu.

As tai per kinus ir graudzius uz Širdis imancius filmus (teisingus), kaip sake rookis, tai verkiu Žliumbia, baisiausia asaroju, iseinu is kino uzverktom juodai akim ir juokiuosi paskum is saves.
Tai jei vyras verktu, tai ji i kina imciau pirmu rozu ir pirmoj eilej uz kitus.
Man ne tai kad patiktu, nu nesmerkiu tokiu zmoniu, juk tai jie jautrus zmones pasirodo, o butu man kompanionas.
Tik vat i kina eiti yr baisiai intymu…
Cia tik mano nuomone Taip

ka vyrai ne zmones…? jiems tipo verkt negalima…? aisq galima… verkti nera blogai…

GARbinga vyrui verkti tinkamoje situacijoje,kovoje,mirtyje…Pavargęs

pritariu 100% TaipGerai

Pwz, as (kad ir kaip graudu bebutu) nesu linkes werkt kitiems matant. Tiesiog nejaukuŠypsena

[quote]
Kristell rašė:
As su savo Vyras vakar taip pat ziurejau si filma ir abu asarele nubraukem… Ir as tikrai manau, kad tai parodo ne vyro silpnuma ar nevyriskuma, o gera, jautria sirdi, zmogiskuma… Dziaugiuosi turedama toki vyra…

O kodel nejauku? Gal nuo pat vaikystes girdejai tipo "tikri vyrai neverkia"??? Esu girdejusi kai tevai taip suneli ramindavo, tiesiog siutas imdavo…

[quote]
StaRsas rašė:
Pwz, as (kad ir kaip graudu bebutu) nesu linkes werkt kitiems matant. Tiesiog nejaukuŠypsena

Nereikia sėstis į paskutinę eilę ir duoti rankoms valia. Rankos turi būtį sukryžiuotos ant krūtinės.

Girtas Visiskai ne silpnumo zenklas!

Vat tai tikrai vyrams padeda apsi… Mirkt

asaros rodo,kad zmogus turi jausmus.Neteisingai is mazens auklejami berniukai,kad jiems nedera rodyti asaru.Juk palengveja.Ju nereikia gedytis.

Manau, kad ne. Kai vel pradejau verkti (na riedėti ašaros) aš žiūrėjau filmą "Armagedonas". Ir dar daug kartų žiūrint jos reidėjo, bet tai nereiškia kad aš pasidariau silpnas

Man savotiskai grazu matyti asaras vyro akyse. Tai parodo ju jautrumo, kurio tikrai daugeliui truksta. As uz Gerai