As turiu du tevelius, arba kur debiliskeja musu pasaulis...

Kaliningrado sritis va būtų kaiptik.Kareivukų daug,tai i *****ai ten galėtų kareivišką stilių palaikyt Valio

Tai Irake irg galėtų. Teroristai juos prakruštų.

Nu palygink kiek buvo pries kokius 5 metus tai dabar praktiskai nebeliko Nekaltas

kai nei viena nebeliks, tada bus gerai Nekaltas

hmm…na man jie nemaiso…bet vaikui zala didele

Nenormalu ir slykstu. Nuo mazu dienu juk traumuojamas pats vaikas. ein sau, baisu net isivaizduot. Dejau as ant tu pyyypPiktasPiktasPiktasPiktas

Man atrodo, kad geriau dvi mamos, nei du teciai. Saip tai Abieju nepateisinu. Reikia antro Hitlerio, kad biski pravalytu musu zemele nuo gėjustu.

as uz NORMALIA seimaGerai net nenoriu bandyt isivaizduot, kai tarkim i tevu susirinkima mokykloje ateina du tetukai, fuBlogai
buciau labai uz, jei vaiku neduotu isivaikinti homoseksualam. bo dabar jiem reikia visko - seimos, pripazinimo visuomenej, vestuviu ir tt. apsishika tegul. visai nenoriu savo busimiem vaikam aiskinti, kodel du dedes ant suoliuko buciuojasi, ir tuo labiau, kad jis tai matytu ir suvoktu kaip normalu reiskini.

As tai vistiek, kiek zinau, homoseksualumas yra psihine liga. Skaitau kad tai reiktu gydyt, o ne toleruot ir augint nauja *****u karta, nes nuo mazens viskas ir formuojasi… Nežinau

O jei išsigimimas įgimtas.Invalidumas.Kaip tada? Valio

Gamtos defektas Liežuvis reik kazkaip gydyt Klasta

O kaip tokioje šeimoje traumuojama vaiko psichika?

Mano nuomone, jis tada galvotų, kad būti gėjum yra norma, greičiausiai ir pats toks būtų. Privistų gėjų ant planetos mūsų ir išnyktume…

teisingai pasakyta Gerai

Gal užteks ir heteroseksualių porų šiam pasauly…

Na manes tai nestebina, kas kaip nori taip ir gyvena. o kodel sakai kad vargsai vaikai jei lietuva butu toliarantiskesne viskas butu gerai

Iš didelio rašto išeinam iš kraštoNekaltas Jei Lietuvos gyventojai ir būtų toliarantiškesni šiuo klausimu, vaikai augantys homoseksualų šeimose vis vien nebūtų normalios psichikos.

trauma vaikui… aš tai prieš tokias šeimas… manau, vaikas užauga nepilnaverčiu… Klasta

Šiaip aš irgi už tai, kad šeima būtų standartinė, nes taip turi būti, kitaip žmonija išnyks. NORS ir taip jau per daug gyvena čia žmonių, tad kolkas nieko blogo.
Prieš kitas orientacijas nieko neturiu, nes žmonės turi jaustis laimingais, jeigu jie niekam aplink tuo nekenkia, o nemanau kad labai kenks jeigu kur netoliese gyvens porelė laimingų įsimylėjusių merginų. Nemanau, kad net santuoka reikalinga, tiesiog gyveni ir viskas, o dėl vaikų, tai gal visgi reikėtų tai palikti standartinei šeimai, visgi vaikas turi pats augti ir matyti tą standartą gyvenime, nes tai yra standartas, tuo labiau, kol dar nėra nustatyta kas tas homoseksualumas yra - ar genai, ar liga. Nors kažin ar liga, kai dar gana neseniai buvo gydoma visokiais hormonais,elektro šokais,psichoterapija kitos orientacijos žmones, o tuo labiau kai rezultato - jokio.
deja, gamtos pasaulyje ne tik tarp žmonių taipogi pasitaiko tokių atvejų. ir šiaip manau, kad turėtų žmonės būti labiau tolerantiški jeigu to realiai nesupranta. nes graudu skaityti komentarus kai rašo ‘sudegint nx juos reikia’ ‘sušaudyt bliamba tuos gėjustus’. dalelę savo lygio tuo atskeidžia Baisus

Gerai tiesiai į dešimtuką.