Arsenal fan club <i>Gooners</i>: ManCity - Arsenal 3:1

Carling Cup: Arsenal - Tottenham 4-1 Nekaltas

sekas antra savaite is eiles pries 10 varzovu lost Šypsena

px taip, vieną dėl trijų golų kaltint Cha cha

AW - apie antrą įvartį:

[quote]On Porto’s second goal…
"What can you do? The backpass was accidental. Where do you see a defender kick the ball back with his toe? It was completely accidental. The ball hit Sol, it was not on purpose and it has to be intentional to be a free-kick. It is difficult to understand how the referee can interpret that or not see that. Then, on an indirect free-kick, if you allow the team to play quickly, just five metres from the goal, how can the team defend that? It is better than a penalty. It was unbelievable that he allowed Porto to play straight away and push the ball into the net.
"I have never seen that and I have been in the game a long time. It is completely inappropriate that he allows that in such a situation. When the referee gives the free-kick he has to allow us a chance to defend it, otherwise it is better to give a goal straight away.
“From a situation where there was no goal chance at all, and no free-kick as well, the referee gives them just a goal. It is difficult to understand, but maybe I am not intelligent enough.”

žinai ką Tourni-, po vakar rungtynių apie Arsenal negalima pasakyti nė vieno blogo žodžio Gerai Žaidimas toks, kad negali nesižavėti Gerai Visi, kas tik nueidavo į priekį, mušdavo tokius įvarčius, kad net super žaidęs Robinsonas praleido 6 Vau! įvarčius…

P.S. Tai sakau aš, kuris Arsenalo šiaip nemėgsta, bet vakar tai afigienai atrodė komanda…

Robinsonas per karjerą žaidžiant prieš Arsenalą vidutiniškai apie 4 įvarčius praleidžia, atrodo. Įvarčių fiesta.Tūsas Ir Theo įmušė. Laimingas

AW sakė, kad gal net po 6 savaičių atsigaus. Nors… kol įsivažiuos, reabilituosis, turbūt panašiai ir bus kaip sakai. Aš tai pasiilgau jau Walcott’o reidų ir Tomasz’o.Apkabinimas

buvo ir man jis parejes. Tai as su paprastu elastiniu apsivyniojes vaiksciojau. Sugijo per 2 menesius. Rimciau gydant, speju, Nasri po 3 menesiu jau vel bus geroj formoj.

Kiek suprantu ryt nebus Walcotto, Fabrego ir Eboue Nekaltas

Šiandien pasižiūrėjau šias rungtynes ir paliko didžiulį įspūdį. Geriausios be konkurencijos matytos mano rungtynės šį sezoną. Dėl baudinio tai truputi Babel buvo laikomas už marškinėlių bei sprendimą turėjo priimti teisėjas, kaip sakoma čia juo nuožiūra. Patiko Hyypia, Torres, Babel įvarčiai bei Walcotto prasiveržimas bei rezultatyvus perdavimas Adebayorui Šypsena

Nostra, o tu visą mačą matei? Matei, kaip Sp*rs sulindę į gynybą buvo?
Taip kad viskas čia pelnytai, nors sėkmės faktorius jis buvo, čia jau tas korėjietis Shi.tspursų pasistengė Laimingas

na, del ramumo ir uztikrintumo si kart negaleciau pritart. tiksliau, tai tinka tik pirmam keliniui, kuriame komanda rode superini futbola. antrame jau tik atsimusinejot Šypsena