Aries21

JO sutinku kaltas shiap taip nesielgiu bet jau shitas lodorius tai tesiog prisiprashe
Labai jau norejau sumaishyt ji su zememis

Saunuolis CH, labai gera zmogaus(berods) biografija aprasiai Gerai

jo norejai kazka pagaidint,bet pats apsigaidinai,nes esi loxas visishkas ir nusishaut reik tik tau asile

CH apziok savo b.y.b.i ir lauk lietaus,poto pasipurtyk!!!Tavo nicas isvertus i Lietuviu kalba reiskia xujasosasTaip!!!Tokiems kaip tu galvas reikia spardytiTaipGeraiBeje del by.b.iu ciulpimo tai tik tu cia ciulpi vienas visiemsTaipLabas

Na fizishkai tai neimanoma nx man laukt lietaus ? mano nikas buvo shifruojamas ivairiai galiu pasakyt nieko naujo neishradai bet ir vel nepataikei del galvos spardymo tai ateik ir atspardyk o dar geriau spardyk visiem isheiles gal netychia ir as busiu Cha cha Cha cha Cha cha
Del chiulpimo na jei to norechiau tai manau chiulpchiau ir delto nelabai pergyvenchiau nematau tame kazkaip nieko labai blogo

Jo!!!Tiksliai xujasosas!!!JuokiasiJuokiasiCha chaCha chaTaves nebereikia nei gaidinti ,pats savu pagaidinai ,nuopisa, dabar gali jau valint nx is cia, benkarte!JuokiasiCha chaLabas

BLe nu nuo tavo bukumo mane veza net ryt visus logus nuneshiu cebrai paskaityt jau chiu grazei pazvengsim

Matau kad mazai ka turi bepasakyt todel falsifikuoji faktelius negi tik tiek sugebi nagi pasisteng mazuti dar daugiau

ir darkarta kartoju JEI as to norechiau taip ir darychiau nematau tame nieko labaijau ypatingo

Visdelto CH apie Aries21 visa tiesa parase Taip

Zdarof xujasosai : Djay,CHLabasJuokiasiCha cha

O VILLE_VALO sveiks debile kiek nesamoniu prigalvojai per diena? nieko gali toliai triesti i sveikata

O VILLE_VALO sveiks debile kiek nesamoniu prigalvojai per diena? nieko gali toliai triesti i sveikata

Djay zayka pagavai!!!JuokiasiCha chaLabas

Aries

kaip vaiku darzeli !!!ch nebuk durnas ir is vis debilui aries nerasyk, nes tik zemini save tokiam lopui rasydamas, o siaip tai baik smaukyti…ba pats biski i nesveika panasusNekaltasJuokiasiJuokiasi

uzp.yso mane jau tie 4mo6nikai.teks temos stumti i gala

Tai ka sliundros kada ciulpsite Blevyzgu Viercham b.y.bi.u.s!!!???