ArBuZaI

kam skanu, o kas ziuret i ta puse negaliCha cha

na tokie arbuzai kur Lietuvoje pardavineja tai nieko gero…bet va Turkishki…Niam niam

mmmmmmmmmmmmmmmmmmmm… arbuzas… Niam niam

Dievinu arbuza…Niam niam o seklos tikrai nemaiso…Cha cha

Gerai patinka, skanu ir sveika Gerai

nuostabiausias vaisius arbuzas Nekaltas kaip uzsinorejauuuu Žliumbia. nenurimsiu kol negausiu! o manes tos seklos nenervuoja - atsipjaunu arbuziuko, su peiliuku seklas iskrapstau ir valgau valgau valgau Niam niamNekaltasCha cha. o paskui i tulika visa diena begioju, nes jie labai sultingi Cha cha. ir naudingi, organizma isvalo Gerai

Labai megstu siuos vaisius, patinka ju sultingumas ir saldumas. O seklomis galima ir kaimynus apdovanoti Cha cha

seklos man irgi shejp saw Cha cha… bet arbuzaj taj MmmMmmmmmm… Niam niam

jo, tie, kuriuos žiemą parduotuvėse rasi, iš tikrųjų yra beskoniai, tačiau kai maždaug liepos viduryje pradeda iš Astrachanės atbuzus vežt…mmm… tie iš tikrųjų yra skanūs, saldūs, traškūsGeraiNiam niamGirtas

Gerai

Megstu arbuzusTaip
Niam niam

O kam laukt vasaros jai arbuzu visa ziema Maximoj buvo pirkt. Cha cha

man patinka arbuzaiTaip o seklos…NekaltasNekaltas kazkaip nesudaro jos man dideliu problemuCha chaCha cha

Niam niamNiam niamNiam niamArbuzaiNiam niamNiam niamNiam niam
O seklos, ka tos seklos… Nemaiso…Cha cha

Skanus daiktas Cha cha Tik man kazkaip nuo Jo juokinga kartais pasidaro Juokiasi

Niam niam megstu arbuzus bet seklos taj tikraj nervuoja Liežuvis

Pernai mama buvo pasejusi arbuzu. Uzaugo dideli ir labai skanus. O ir seklu ten labai labai mazai, o buvusios kelios tai ir labai mazos…
Arbuzas gerai, bet poto labai sysiuko norisi Drovus Cha cha

To VB pilnai pritariu, bet dabar jau beveik gerų arbūzų nėra. Per tiek laiko galėjo ir besėkles veisles išvest, nes dabar per sėklas valgyt neina. Tiesa, dėl sysiaus: arbūzai labai gerai išvalo inkstus, tad sykiais į tualetą lakstyt sveika.Taip

Tai todel ir sakau, kad gerai arbuzai- ir palakstai i WC, ir inkstus isvalo Šypsena
Siaip tie arbuzai auginti namie labai geri buvo- skonis visiskai ne toks koks parduotuvej, ir siaip seklos isties labai mazos (palyginus su pirktiniais) ir tikrai labai nedaug. Gaila siemet ju nesejo- labai daug vietos jiem reikia…

labaij skanu!!!Niam niam