Ar žvėriškumas žmogiška?

Sekant linksmosios minti,zveriskumas atsirado zmonems vystantis,tai reiskia vystant smegeneles zveriskumas dideja ir tai jau ne filosofija,o tikrove,deja.

as apskritai manau,kad zodis zveriskumas izeidzia zveris,nes zveris ne puses tokiu baisybiu nedaro kaip zmogus.

visi turi vidiniu demonu…tik pas kai kuriuos jei prasiverzia i pavirshiu Baisu

Taip zodziai zveriskumas ir zmogiskumas savo reiksmemis turetu apsikeisti,nes tikrai izeidinejame gyvunus.

Kartais tik zveriskumu galima pasiekti ko tu nori ar sieki ir tai nera gerai bet taip jau buna…

Jei tau kazka tenka pasiekti zveriskumu,tai reiskia tai nera tau skirta ir tai tau laimes neatnes.

yra dvi panasiai skambancios, taciau skirtingos savokos - zmogiskumas ir zmoniskumas. Zmogiskumas - tai viskas, kas zmogiska. Sakoma, kad klysti - irgi zmogiska.Taigi zveriskumas (ziaurus elgesys) yra zmogiska, bet ne zmoniska.
Zmoniskumas ir zveriskumas yra dvi priesingos savokos, kurios apibudina vienoki arba kitoki zmogaus elgesi.Kai kalbame apie zmoniskuma - dazniausiai galvoje turime humaniskasias, gerasias zmogaus savybes, no, o zveriskumo savoka apima agresyvuma, nepateisinama elgesi ir ziauruma.Zmoniu elgesys gali but arba zmoniskas, arba zveriskas, taciau zveriskumas ir zmoniskumas niekada neis isvien! Taigi Zmoniskumo savokoj nera vietos zveriskumui. Beje, vyrauja klaidingas mastymas, kad zmoniu elgesys yra zmoniskas, o zveriu - zveriskas.Tikrai negalima viso to, ka daro ZMONES laikyti zmonisku elgesiu Ne daugelis elgiasi dar ir kaip zveriskai (kitaip tariant - nezmoniskai) .Na, o zveriskumo negalima priskirti zverims. ZVERISKUMO savoka skirta apibudinti zmoniu( ne gyvunu) elgesiui.

žvėriškumas yra žmoniška, o ne ŽMOGIŠKA.

Zmogiskumas ir zveriskumas yra tik savokos.O faktas tas,kad zmones elgiasi ziauriau negu patys ziauriausi plesrunai zverys.Ir manau tai ka mes vadiname zveriskumu mes neatsineseme is gamtos,o atsirado ar issivyste kartu su zmoniu smegenimis.

TAIP TAIP ir dar kartą TAIP. Ko taip mane puoli, aš tavo sąmprotavimams neprieštarauju? Teisingai žvėriškumas mūsų inkstinktuose, mūsų kraujyje, tai vadinama ŽMONIŠKUMU.
ŽMOGIŠKUMAS- tai jau elgsena, kuri pateisina "protingiausios būtybės" žemėje vardą, tai yra tai kas gniaužia žvėriškąją žmogaus prigimtį.

Nu atleisk,as nieko asmenisko pries tave neturiu,o karas yra karas,uzmusk kol taves neuzmuseMirkt))Va cia mano zveriskumo apraiska,matai koks as baisusŠypsena))

atvirkščiai - žvėriškumas yra žmogiška, bet ne žmoniška

Žmogiškumas – viskas, kas būdinga žmogui. (net yra sakoma, kad klysti – žmogiška)
Žmoniškumas – viskas, kas humaniška, kilnu ( jeigu zmogus elgiasi žiauriai ir neteisingai – sakoma, kad jis elgiasi nežmoniškai)

sorry gal ir sumaišiau. Ačiū, kad pataisei.

Šypsenaaš irgi ne pėščiaŠypsena

Klysti gal ir zmogiska,bet klystame tai nezmoniskai.O man niekaip nedasunta kuo skiriasi zmogiskumas nuo zmoniskumo,prasau paaiskink man XKATINIUKX Mirkt

Oi atsiprasau,zmogiskumas nuo zmoniskumoŠypsena